Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: Po ČR se potulují tisíce migrantů

Policie tento měsíc veřejně přiznala, že jen za první tři měsíce pochytala na území České republiky 1 200 nezákonných migrantů, kteří se nekontrolovaně pohybují mezi námi. Samozřejmě je to jen malá špička ledovce a nikdo, doslova nikdo neví, kolik Afričanů, Arabů a dalších nezákonných cizinců se po našem území celkově potuluje a kdy něco provedou. Za to na druhou stranu jasně víme, že tito migranti jsou zde zcela protizákonně a představují pro naše občany bezpečnostní, zdravotní a sociální riziko. A vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL odmítá problém řešit a zasáhnout. Přitom za současného stavu zákonů nemá policie dostatečné kapacity, aby uchránila bezpečí našich občanů. Většina činů se řeší až poté, co se někdo stane obětí. A to je přece pozdě.
Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) má jasná řešení. Navrhujeme zavést trestný čin nelegálního překročení státní hranice ČR a nelegálního pobytu na našem území s tvrdými postihy, jelikož v současné době se jedná o pouhý přestupek s pokutou do 5000 Kč. Je potřeba, abychom nelegály již předem od příchodu na naše území pokud možno odradili. Policie dnes nemá ani zákonnou oporu, aby mohla proti nelegálním migrantům zasáhnout. A já Vás prosím o podporu našeho hnutí SPD v říjnových parlamentních volbách.
A samozřejmě prosazujeme také referendum o vystoupení ČR z EU, aby sami občané rozhodli o své budoucnosti ve své zemi, a následné navázání co nejužší spolupráce suverénních evropských zemí na základě již nyní platné smlouvy o evropském hospodářském prostoru (EFTA), která všem garantuje nadále volný pohyb osob, pracovních sil, kapitálu, zboží a služeb. Ovšem bez diktátu Bruselu.
Řekněme si na rovinu, že dokud budeme členy EU, tak musíme dodržovat pravidla EU a budeme proto neustále pod tlakem migrantů a kvót a přijetí eura, jelikož se musíme podřizovat diktátu Bruselu. A nemůžeme si sami chránit svoje vlastní hranice a prosazovat naši vlastní bezpečnostní a zahraniční politiku.
A v neposlední řadě je problém i to, že oficiální média vytrvale zprávy o pohybu nelegálních imigrantů po území ČR cenzurují, lžou a manipulují.
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost. Uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaše celé jméno, adresu trvalého bydliště a datum narození. V případě firmy obchodní název a IČ. Nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz . V případě darů přes 1000 Kč je třeba ze zákona darovací smlouva, prosím vytiskněte si dvakrát darovací smlouvu zde http://spd.cz/wp-cont…/uploads/…/06/SPD-darovací-smlouva.pdf , vyplňte Vaše údaje, oba výtisky podepište a zašlete nám na adresu Hnutí Svoboda a přímá demokracie – SPD, Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR, Sněmovní 1, Praha 1, 118 26. Námi podepsaný výtisk Vám zašleme následně zpět na Vaši adresu. Příjmy i výdaje našeho transparentního účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572
Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/…/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf
Pokud chcete změnu, pokud chcete, aby naše vlast zůstala naše a věrná odkazu našich předků, kteří ji vykoupili svou krví, pomozte nám ji zachovat. Pomozte nám přinést náš program (http://spd.cz/program/) do každé vesnické hospůdky, vysvětlujte lidem ve svém okolí, že zavrhnout politiku jako špínu a všechny politiky jako zločince znamená strčit hlavu do písku a vydat naši zemi všanc invazi dobyvatelů, které nám vnucuje Evropská komise. Je potřeba přijít k volbám a udělat krok ke změně. Mluvte s lidmi v zaměstnání, ve svém okolí, na fotbale, na večírcích, prostě kde se dá. Předávejte pravdu dál, stejně jako to bylo před mnoha lety. Mohou nás omezit, nemohou zastavit! Protože na konec se každý z nás bude ptát sám sebe: udělal jsem něco pro to, aby mé děti mohly žít v zemi svých otců a podle našich tradic? Dostál jsem své zodpovědnosti?
A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět letos v říjnu ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!
A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd
Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte také můj instagramový účet: https://www.instagram.com/tomio.cz/
A sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.
Foto: Vladimir Simicek/AFP via Getty Images