Tomio Okamura: To je úsměvné. Vláda se chlubí, že až na základě rozsudku soudu zrušila od 9. února povinnost pro vstup do hospod ukazovat potvrzení o očkování či o prodělání covidu… To vítáme, ale všichni víme, že je to ze strany vlády jen taková z nouze ctnost, protože jí to ve středu nařídil Nejvyšší správní soud. Do té doby to vláda nechtěla udělat. Připomínám, že je tady cca 30 rozsudků soudů, které rušily vládní opatření jako protizákonná, v některých případech i protiústavní. Demoblok sice kritizoval Babišovu vládu, ale chová se stejně… A protlačil protiústavní pandemický zákon pošlapávající svobody občanů! Proti pandemickému zákonu podáme ústavní stížnost!




