„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Tomio Okamura: Zpívám hymnu

Vím, že nemám hudební sluch a nemám talent na zpívání, ale přesto rád vzpomínám, jak jsem 17.listopadu na živo zazpíval českou hymnu před pěti tisíci účastníky mítinku SPD na Václavském náměstí v Praze. Podívejte se na video. Českou hymnu si rád pravidelně zazpívám sám i během roku, třeba když jedu někam autem, je to hezký pocit a jsem hrdý na naší krásnou zemi.

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy