„Volím Okamuru“, řekl známý spisovatel Benjamin Kuras, a pokračuje:„Chováme se, jako kdybychom při fotbalovém utkání stále nahrávali mičudu protihráčům a divili se, jak to, že prohráváme. Nacházíme se na vrcholu vlny západní civilizační sebevraždy. A jak kdysi vysvětlil kterýsi slavný historik, civilizace umírají útokem zevnitř, umožňujícím útok zvenčí.“
Dovolte mi, abych od srdce poděkoval této významné osobnosti za podporu našeho hnutí SPD a velice si toho vážím. Více v rozhovoru Benjamina Kurase pro Parlamentní listy zde: http://www.parlamentnilisty.cz/…/Benjamin-Kuras-Volim-Okamu…
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli souhlasíte, prosím sdílejte. přeji hezký den




