Tak to je opravdu nechutné – příznivec KDU-ČSL rasisticky napadl venku před studiem spořádané diváky našeho hnutí SPD během včerejšího vysílání pořadu Duel na TV Barrandov. K tomuto nechutnému incidentu mezi diváky došlo v okamžiku, když příznivec KDU-ČSL rasisticky ústně (před našimi příznivci) napadal mojí osobu. Po celou dobu přihlíželo dalších několik příznivců KDU-ČSL a nijak svého kolegu nenapomenuli. Naši příznivci se proti těmto rasistickým výpadům ihned ústně ohradili, jelikož my rasismus odmítáme. Následně se během přestávky tento příznivec KDU-ČSL za tichého souhlasu dalších natlačil na místa, kde původně stály naše ženy, na což byl upozorněn. Transparent KDU-ČSL, který mu vypadl z ruky, poté praštil našeho staršího člena do hlavy.
O přestávce pořadu jsem následně vyšel ven mezi diváky a požádal je, aby dodržovali demokracii. Poté byl ihned klid.
Děkuji příznivcům SPD, že zachovali klid a nenechali se vyprovokovat.




