„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Tomio Okamura: Syrská hra s Evropou – nepřítel mého nepřítele není můj přítel a boj o naše přežití

Syrská hra s Evropou – nepřítel mého nepřítele není můj přítel…

Nějak se to Američanům vymyká z rukou, jak už ostatně v posledních 60 letech tolikrát. Vyprovokovali a podporují tzv. umírněnou syrskou islámskou opozici, kde mj. bojuje řada cizinců. Stejně jako dříve provokovali a podporovali islamisty v Afghánistánu (Al-Káida), Íránu (napřed Chomejní proti Pahlavímu, pak sunnitské radikály Jondolláh proti islámské republice), Libyi, Egyptě a v Sýrii. Syrský příběh je nejsložitější. Má totiž stále legitimně přímo zvoleného prezidenta a kromě vlastní občanské války, kterou opět vyprovokovali a horlivě zásobují Američané, tam válčí i okolní státy a nejrůznější radikální a teroristické organizace. Alavité jsou menšina a dobře vědí, že když prohraje Asad, tak nepřežijí. V uvozovkách „umírnění islamisté", cvičení a vybavovaní Američany, ochotně i s novým vybavením a výzbrojí přecházejí do řad islámských milic, ať již Islámského státu či jiných kmenových a sektářských uskupení. Kurdové bojují proti Islámskému státu, jakoby za halasné podpory naší vlády, ale když začali vyhrávat, vpadlo jim do zad Turecko, a USA – náš spojenec v NATO, je vyhlásí za teroristy. Do toho intervenční nálety USA, Francie, Saúdů a přeshraniční ostřelování z Turecka. A samozřejmě ruské nálety – ti ale jediní mají pozvání legitimní vlády, na to se nesmí zapomínat – a tyto ruské nálety během pár týdnů dokázaly řádně zamíchat bojištěm a obrátit průběh války.Je proto zajímavé, podle jakých pravidel se do konfliktu zapojují zahraniční interventi. Jak vůbec poznají, na čí straně bojují? Proti komu, a kdo je tedy vlastně nepřítel nepřítele mého nepřítele? Vždyť to nevědí ani sami Syřané!Když poslouchám v České televizi blouznivé bláboly o nezbytnosti svržení diktátora Asada – a znovu připomínám, že vyhrál přímou volbu – a nastolení v uvozovkách „demokratických změn", běhá mi mráz po zádech, když si uvědomím, jak takové „demokratizační změny“ v americkém pojetí vypadají v reálu – podívejme se do současného Iráku, Afghánistánu, Sýrie, Egypta či Libye.Modus operandi vyprovokování občanské války či revoluce (např. arabského jara) je prakticky stejný, ruku v ruce jde materiální, vojenská i politická podpora islámských radikálů proti legitimní vládě. V USA zřejmě nikdy nepochopí, že dohody s islamisty platí pouze potud, pokud jsou pro ně výhodné. Jakmile přestanou islamisté tuto výhodu potřebovat, přestávají dohody dodržovat a uplatní jako generelní pardon institut „taqíya“, tedy islámské lsti, že vše je dovoleno, pokud je to činěno pro islám a slávu Alláhovu. Jako Američany neposlouchal Tálibán, neposlouchal je Chomejní, neposlouchá je Muslimské bratrstvo, tak proč si pořád naivně a hloupě myslí, že je jednou někdo bude poslouchat? Nebude!Měli bychom se skutečně všichni zamyslet, kolik set tisíc mrtvých a kolik nenávisti vůči Západu mají na svědomí ti, co, zaslepení touhou po světovládě a ovládnutí ropných zdrojů, provokují jednu občanskou válku za druhou. Měli bychom si všichni opravdu uvědomit, že touha islamistů pomstít se Západu tím, že ho ovládnou, rezonuje Blízkým východem a severní Afrikou. A tomu chce Česká republika v čele s vládou ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL napomáhat? Proč? Jak je možné, že vláda i ostatní opozice v parlamentu tak sveřepě drží basu s americkou politikou a nevidí, jak to poškozuje zájmy ČR? Občané je očividně nezajímají. Odpor mezi lidmi chtějí zlomit migrační invazí muslimů a chystanou válkou na Ukrajině, kdy strach o vlastní přežití způsobí, že občané přestanou strkat nos do zahraniční politiky a nebudou se starat o to, kdo vlastně plundruje zbývající zdroje.Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí. A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQSledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_czA samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz a facebook našeho hnutí SPD: https://www.facebook.com/hnutispdVytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdfChcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spdDěkuji, že jste navštívili můj profil a přeji ať se Vám daří.

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 5. březen 2016

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy