Úvodní stránkaNovinkyTomio Okamura: Sněmovna 28.11.2017

Aktualita

Tomio Okamura: Sněmovna 28.11.2017

Prosudetští lidovci, kteří propadli ve volbách, ve Sněmovně neustále kvičí. Diváci jsou každý den svědky „žlutého“ lidoveckého divadélka v podání pánů Bělobrádka, Jurečky a hlavně Bartoška. Z každého jejich vystoupení je cítit neskutečná zlost, zášť, vztek, arogance, samozvané elitářství a neskutečná nenávist ke všemu, co nebylo podle jejích zájmů. Podívejte se na video, co jsem v klidu řekl nejen lidovcům, ale i některým ostatním (Kalouskův tzv. demokratický blok, ČSSD, Piráti), kteří nemohou stále vydýchat náš úspěch. Nabídl jsem všem znovu spolupráci na prosazování našeho politického programu s tím, že si rádi se všemi, kdo bude mít zájem, sedneme ke stolu, abychom mohli co nejlépe prosadit náš program. Na rozdíl od ostatních stran není politikou SPD konfrontace, hádky a konflikt. Politikou SPD je jednání a spolupráce s cílem prosadit co nejdříve lepší podmínky pro život všech slušných a řádných občanů České republiky.
Lidovci, Kalouskovci a ČSSD chrlí neustále nenávistný oheň kolem sebe, jelikož jsou frustrovaní ze svého neúspěchu. Přičemž lidovci pomlouvají hlavně naše vlastenecké hnutí SPD, jelikož dlouhodobě kritizujeme lidovce za jejich podlézání sudetoněmeckému landsmanšaftu. Zástupci KDU-ČSL dokonce řekli, že si s námi ani nechtějí sednout ke stolu. Odmítli pracovat a raději dělají obstrukce. Lidovci neuznávají výsledek voleb, tak jak rozhodli voliči. Je to jejich politika a my jim do toho nebudeme mluvit. Lidovci a Kalouskovci si myslí, že některá strana je více legitimní (tedy ty jejich), některá méně legitimní. My tyto názory odmítáme. My si myslíme, že jsou legitimní všechny strany v této Poslanecké sněmovně, protože to tak rozhodli občané ve volbách. A před Ústavou jsou si všichni občané rovni v právech i povinnostech. My v SPD to ctíme. A chceme co nejrychleji a co nejintenzivněji pracovat pro občany.
Lidovci se také dlouhodobě ohánějí podporou rodiny, která je základem státu, ale ať mi někdo ukáže, co za svou letitou kariéru ve vládě a v Parlamentu pro rodinu udělali. Moc toho za ta léta nebude a to i přes to, že byli několikrát ve vládní koalici. Vždy uměli velice rychle skočit do vládnoucího koaličního chomoutu bez ohledu na to, kdo ten chomout právě připravil, zda levice nebo pravice. Svým kladným postojem k nepřizpůsobivým a parazitujícím občanům vyvolávají a šíří pozitivní diskriminaci, k čemuž se nestydí používat veřejné finance.
Další z věcí, která jim jde také velice dobře, je řitní alpinismus Sudetoněmeckému krajanskému sdružení, na jejichž sjezdy lidovci pravidelně jezdí a s radostí tam vystupují se svými srdcervoucími projevy. Bojím se, aby se jim za nějakou dobu neomluvili s tím, že vlastně kolaborace s Hitlerem žádnou kolaborací nebyla.
Lidovci se nám snaží ve Sněmovně nenávistně vysvětlovat, jak podle nich vypadá demokracie a řádně jim v tom vypomáhají Kalouskovci (blok ODS, TOP09, KDU-ČSL a STAN), tedy nově založený Demokratický blok neboli DEBL. Všichni při tom kvičí a jsem přesvědčen o tom, že až začneme projednávat návrhy zákonů ohledně přímé demokracie, která je nejspravedlivějším politickým systémem a tou pravou demokracií, začnou kvičet ještě více, jelikož až zas takovou demokracii tito pseudodemokraté nemusí.
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 11 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na https://www.spd.cz/…
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky.
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.

2017-12-01T19:48:44+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0