„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Tomio Okamura: Premiér Sobotka hystericky panikaří a má mokro v plínkách

Premiér Sobotka hystericky panikaří a má mokro v plínkách

Premiér Sobotka hystericky panikaří jak malá holka ve snaze odpoutat pozornost od toho, že on sám má mokro v plínkách. Nic jiného mne totiž nenapadá při pohledu na reakci premiéra na slova prezidenta Zemana, který o něm řekl, že premiér Sobotka spíše ničí sociální demokracii a že je neúspěšný politik. A Sobotka mu na to odpověděl že cituji „výrok prezidenta o zastřelení předsedy vlády jako nejlepším řešením pro ty, kdo nesouhlasí s mojí politikou, zapadá do kontextu útoku White media a fašistů, kteří demonstrovali před mým bytem“. A Sobotka ještě dodal, že by ho nikdy nenapadlo, že v této sestavě jednou najde prezidenta. Zeman dle něj zvyšuje napětí ve společnosti a rozděluje ji.Rád bych na tato slova poznamenal, že prezident nikdy nikde neřekl, že lidé mají zastřelit premiéra. Je to příznačné hysterické překrucování zcela jasného výroku, že jediný demokratický způsob, jak vyměnit politika, jsou volby, a kalašnikov je způsob nedemokratický.Žádný premiér nikdy tak bezprecedentně nezrazoval svou vlast a Sobotka bude mít v učebnicích nečestnou prioritu politika, který zemi prodal Bruselu a Washingtonu.Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí. Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdfSledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_czA samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám ve všem daří.

Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 8. únor 2016

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy