Petice SPD za referendum o vystoupení z EU se bude projednávat…
Moc děkuji za Vaši skvělou spolupráci! Naše petice za referendum o vystoupení z EU se bude veřejně projednávat v Poslanecké sněmovně! Podívejte se na video, jak jsme dnes oficiálně předali předsedkyni petičního výboru Sněmovny 2566 petičních archů s 24788 podpisy občanů, kteří požadují vystoupení z Evropské unie. Petici jsme sbírali v podstatě pouze na základě internetové výzvy přibližně dva měsíce. Naše petice bude díky dostatečnému počtu podpisů veřejně projednána na půdě Poslanecké sněmovny, a to již příští měsíc v lednu. V této souvislosti mi dovolte připomenout, že naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) již třikrát letos ve Sněmovně navrhlo vyhlášení referenda o vystoupení z EU, aby sami občané mohli rozhodnout o své budoucnosti ve své zemi, ale vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL pokaždé náš návrh hlasováním ve Sněmovně zamítla.Důvodů, proč je naše členství v Evropské unii výhodné i nevýhodné bychom našli řadu, ale bohužel události posledního roku ukázaly naprosto tristní, doslova sebevražednou neschopnost Evropské unie jako celku.Konání Evropské unie nebo přesněji nekonání, v případě migrační krize, ohrozilo bytí celé evropské civilizace. A to doslova. Migrační vlna byla vyvolaná za aktivní pomoci evropských politiků – destabilizací zemí v Africe a na Středním východě, migrační vlnu aktivně podpořily sociální pobídky pro migranty a naprosto nepochopitelná tolerance nezákonného překračování hranic zemí Evropské unie. Podle dublinských dohod by se ani jeden migrant nedostal dál než třeba do Řecka – ale hranice Schengenu vlastně neexistují. Lidí bez dokladů s falešnými historkami se ve statisících valí do srdce Evropy a nikdo jim nebrání – naopak šéf Evropské komise Juncker, náš pomatený ministr Dienstbier nebo naprosto šílená německá kancléřka Merkelová donekonečna migranty lákají s výkřiky, že pro každého migranta máme jídlo, byt a práci. Nelegální migrace začala být závažný problém už nejméně před dvěma lety, kdy se začaly zvyšovat počty migrantů na italském pobřeží. Po celé dva roky zástupci Evropské unie nejen nedokázali ochránit hranice, ale jediné, co udělali je, že Evropský parlament zaúkoloval Evropskou komisi, aby vypracovala povinné kvóty, podle kterých budou nezákonní migranti přidělovaní do jednotlivých zemí Evropské unie. Europarlament tak oficiálně celému světu řekl – překračujte nelegálně hranice a každý migrant dostane umístěnku do některé země Evropské unie. Spolek v této podobě je bytostné ohrožení bytí a nebytí České republiky jako svobodné a demokratické země založené na anticko-biblických hodnotách. Pokud chceme jako národ přežít, musíme začít hájit zájmy naší země, její suverenitu a její národ bez ohledu na pomatenost bruselských elit. Jsme samozřejmě pro spolupráci všech národních států Evropy, jsme pro volný pohyb občanů Evropy i pro volný pohyb zboží. To lze ovšem i bez bruselské byrokracie – naše vztahy lze uspořádat bilaterálními smlouvami tak jako to mají uspořádané i jiné evropské země, které nejsou členy EU. Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí. Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz Chcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Co se týče loga ve Vaší profilové fotce na Facebooku stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQSledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_czA samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdfA už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spdDěkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám ve všem daří.
Zveřejnil(a) Tomio Okamura dne 9. prosinec 2015




