„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Tomio Okamura: Odmítám platit výkupné za nezákonné migranty

Odmítám platit výkupné za nezákonné migranty a bezvízový styk pro islámské Turky do Evropy. Evropská komise včera obojí odsouhlasila, takže stát, který odmítne kvóty na přidělené africké a arabské migranty, musí zaplatit za každého nepřijatého migranta „pokutu“ či „výkupné“ 250 tisíc eur (přibližně 7 milionů korun) za osobu.
Já i naše hnutí SPD máme od počátku jasno – teroristům a vyděračům se neustupuje a vláda by neměla ustupovat vyděračům z Bruselu ani z Turecka, kteří tu chtějí usadit islámské teroristy. Přestože víme, že Sobotka s Babišem již kvóty proti vůli většiny našich občanů odsouhlasili a již začali natrvalo tyto migranty z arabských a afrických zemí nastěhovávat do naší republiky.
A já říkám jasně – pakliže budeme po příštích volbách ve vládě, uděláme tomu všemu konec. Prosazujeme nulovou toleranci nezákonné migrace.
Za každého muslima usazeného v Evropě proti naší vůli ať naopak Brusel zaplatí, protože tím zcela prokazatelně zvyšuje naše náklady na bezpečnost a samozřejmě zvyšuje jak kriminalitu, tak i riziko terorismu.
Přijďte spolu se mnou na MEGA DEMONSTRACI v sobotu 14. května od 14h do Prahy na Václavské náměstí k Muzeu! Vystoupí Tomio Okamura, britská europoslankyně Janice Atkinson, generální tajemník francouzské Národní fronty Marine Le Pen pan Ludovic de Danne, Aleš Brichta, Pepa Nos, Jan Veleba, Radim Fiala a další.
Prosazuji vystoupení ČR z EU. Přijďte říct spolu se mnou jasně a nahlas vládě, EU a médiím, že je nás opravdu hodně kdo si přeje: NE islamizaci ČR a nezákonným migrantům, které vláda začala letos natrvalo nastěhovávat do naší republiky, a naopak ANO bezpečné a spravedlivé zemi a prosazování přímé demokracie a ochraně našich národních zájmů! Přijďte, protože nesouhlasíte s kapitulací před diktátem Bruselu.
Naše hnutí SPD již čtyřikrát za uplynulý rok navrhlo ve Sněmovně referendum o vystoupení z EU, jelikož odchod z EU je jediným řešením prospěšným pro naši republiku. Přičemž je již zřejmé, že vystoupení z EU by nás výsledně nepoškodilo ani ekonomicky a nadále by pro nás platil volný pohyb osob, služeb, zboží i kapitálu.

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy