Očividné lhaní – muslimští džihádisté nejsou mimozemšťané z Marsu
Muslimští džihádisté nejsou mimozemšťané z Marsu, ale lidé, které stvořili a vyzbrojili naši „spojenci“. Tato slova jsem řekl ve svém úvodním projevu na konferenci s mezinárodní účastí s názvem „Mýty o Sýrii“, která se pod mojí záštitou konala v Poslanecké Sněmovně za účasti známých politologů, vědců, filozofů, diplomatů, vojenských analytiků a dalších. Zde je můj projev. Jestli souhlasíte, prosím sdílejte.Dámy a pánové, vážení hosté,dovolte mi dnes zahájit zřejmě první hlubší debatu o Sýrii na parlamentní půdě. A je třeba říct, že mlčení a očividné lhaní o kořenech války v Sýrii je na daleko větší a celoevropskou debatu. Válka v Sýrii spolu s událostmi na Ukrajině ukázala v plné nahotě skutečný svět, ve kterém žijeme. Zjistili jsme, že svět, který jsme si my Evropané vysnili – svět demokracie se svobodou slova, svět evropské humanity – neexistuje. Procitli jsme a zjistili, že muslimští džihádisté nejsou mimozemšťané z Marsu, ale lidé, které stvořili a vyzbrojili naši spojenci – wahhábisty do Sýrie za těžké peníze naverbovali společně Západ a proamerické diktatury z Perského zálivu, aby zničili další stabilní zemi, která měla tu smůlu, že vedla zahraniční politiku nezávislou na Washingtonu.Jsem laik v zahraniční politice a naši hosté nám podají daleko přesnější informace, a proto pokud alespoň letmo zmíním některá fakta, činím tak proto, abych ukázal, že alespoň část české politické scény přestala vidět skrze zkreslené brýle americké lobby.Také jsme si vědomi, že nejde jen o Sýrii. Občanskou válku v Sýrii vyvolaly Spojené státy, stejně jako kdysi vyvolávaly války a puče po celé latinské Americe, v Africe a na Blízkém východě. Tak jako jinde dříve, američtí lobbisté poslali do Sýrie nejprve PR agentury a nejrůznější svoje příspěvkové organizace, aby se spojily s místní islamistickou opozicí a zorganizovaly proti prezidentu Asadovi první velké demonstrace a kampaně. Když to nepomohlo, rozmístili mezi demonstrující najaté ozbrojence a na střechy ostřelovače, kteří začali střílet na policii i demonstranty. První mrtví byli rozbuškou občanské války a přes hranice s Tureckem se začaly valit „bojové oddíly“ osvobozenecké armády tvořené najatými islamistickými radikály.Pochopitelně bylo třeba vyprovokovat světovou veřejnost a z prezidenta Asada udělat dalšího Saddáma Husajna, a tak si mnozí vzpomeneme, jak svět ohromily chemické útoky sarinem proti civilnímu obyvatelstvu. Vzápětí byl bez jakýchkoli důkazů z útoku obviněn prezident Asad. České noviny psaly, že podle Francie a Spojených států ze zprávy OSN jasně vyplývá, že viníkem masakru civilistů jsou vládní vojáci. A to v čase, kdy americká tajná služba NGIC věděla a nakonec potvrdila, že za výrobou sarinu pro Sýrii stojí teroristická skupina Al-Káida. Ta jedovatý plyn převážela k našemu „spojenci“ z NATO do Turecka pro potřeby syrských rebelů z fronty al-Nusra.Náš „spojenec“ v NATO Turecko od počátku vsadil na podporu rebelů s tím, že ti rychle zvítězí a umožní pak za odměnu Ankaře větší slovo v postasadovské Sýrii. Turecko jako člen NATO otevřeně vojensky napadlo území cizího státu – já bych zmínilo město arménských křesťanů v Sýrii Kassab, kde byl útok veden za aktivní spolupráce Turecka, včetně jeho tanků a transportérů a dělostřelectva. A samozřejmě hosté ze Sýrie asi vyjmenují mnoho podobných příkladů. Sestřelení ruského letounu nad syrským územím ve spolupráci s Američany pak bylo vyvrcholením plánu, který si netroufám domyslet – pokud by Rusko zareagovalo tak agresivně, jako si počínají Američané s Turky, tak dnes už možná je na místech, kde sedíme, jen jaderná poušť. A důvodem konce naší civilizace by bylo jen to, že jsme připustili, aby naši politici aktivně vyvolávali války, že jsme byli hluší a slepí a nechali se obelhávat.A proto je strašně důležité jít po kořenech věci – ptát se na souvislosti a odhalovat je veřejnosti. Ty války mocenským elitám prochází i proto, že umí veřejnost na celém světě skvěle obelhávat a manipulovat.Žil jsem v iluzi o nějaké evropské demokracii, kterou jsme si u nás v České republice prosadili před pár desítkami let. Ta iluze je pryč a pro nás by to mělo znamenat jediné. Svoboda ani demokracie nikdy nezvítězí naplno ani natrvalo. Ale vždy má smysl o ni bojovat. Přeji syrskému lidu, ať je jakéhokoli vyznání, v prvé řadě mír a potom dobrou vůli spolu v míru žít a obnovit náboženskou i občanskou toleranci, kterou dnes proti islamistickým radikálům hájí vláda Syrské arabské republiky. Doufám, že Česká republika bude na maximum pomáhat při obnově nejkrásnější perly Středního východu – Sýrii. Nám pak přeji, abychom nepodporovali války, vraždění a takzvané humanitární bombardování jen proto, že si někdo z Washingtonu zaplatí slušnou PR kampaň.Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí. Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdfChcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Co se týče loga ve Vaší profilové fotce na Facebooku stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQSledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_czA samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz a facebook našeho hnutí SPD: https://www.facebook.com/hnutispdA už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spdDěkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám ve všem daří.
Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 9. únor 2016




