„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Tomio Okamura: Muslimové jsou nepřátelský cizorodý prvek

Muslimové jsou nepřátelský cizorodý prvek

Migranti musí podle našeho názoru co nejdříve opustit Evropu, kam se nelegálně a protiprávně vetřeli a kde pro ně není místo – proto vůbec nerozumím slovům dánského premiéra Rasmussena, který řekl, že by se mělo zvážit, zda by měli mít běženci právo žádat o azyl v Evropě, když před příchodem do Evropy pobývali v Turecku, kde se nebojuje. Nechápu, co chce dánský premiér zvažovat – podle všech platných mezinárodních dohod přece nemá drtivá většina současných migrantů v Evropě od počátku co dělat. Dále dánský premiér otevřel otázku, zda by azylant měl mít nadále právo zvát si do hostitelské země členy své rodiny. Kvůli tomu by se podle něj měly případně změnit i Ženevské konvence. Já i naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) od začátku – bohužel dosud víceméně osamoceně – jasně říkáme, že migranti měli zůstat v Turecku, kam je nalákal turecký prezident Erdogan a kde také velká část už azyl získala. Dál z Turecka tedy pokračují tito lidé jako ekonomičtí migranti a islámští kolonizátoři Evropy. Trvám od začátku na tom, že nejen že nemají nárok na to, aby ještě zvali do Evropy své rodiny a islamistické spolubojovníky, ale musí co nejdříve opustit Evropu, kam se nelegálně a protiprávně vetřeli a kde pro ně není místo. A na špatný zákon o slučování rodin jsme upozorňovali již vloni, ale vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL nic neudělala. Ale i k těmto našim názorům postupně vládnoucí politické elity včetně prolhaných médií dojdou, ale tipuju, že to potrvá ještě pár měsíců a budou bohužel ještě třeba nějaké vypálené čtvrti a teroristické útoky, než čeští i evropští vládnoucí politici uznají, že zavinili gigantickou katastrofu, z níž jediná cesta je vyhoštění maxima muslimských nezákonných vetřelců z Evropy.Řekněme si na rovinu a upřímně – díky tomu, že je Česká republika po 2. světové válce národnostně stabilní země, tak nezažíváme problémy, jaké mají například Baskové, Katalánci a Španělé nebo Britové a část Irska.Chtěj nechtěj je všeobecně dobré, když je národní stát národnostně stabilní. Muslimové ve větších společenstvech jsou nepřátelský cizorodý prvek, který k nám prostě kulturně a společensky nepatří. A neexistuje jediná západní vyspělá země, kde by došlo k celospolečensky přijatelné integraci muslimů. Přeji proto muslimům vlastní státy na jejich původním území.Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí. Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz Chcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Co se týče loga ve Vaší profilové fotce na Facebooku stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQSledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_czA samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdfA už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spdDěkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám ve všem daří.

Zveřejnil(a) Tomio Okamura dne 4. leden 2016

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy