„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Tomio Okamura: Letošní rok bude v Evropě rokem patriotů!

Letošní rok bude v Evropě rokem patriotů! Na tiskovou konferenci naší evropské frakce ENF v čele s Marine Le Pen v německém Koblencu se akreditovalo rekordních 364 novinářů z celého světa včetně novinářů z Japonska a USA. Česká média však na místě zcela chyběla a jako obvykle lžou, zamlčují nebo neví – takže například Babišův server Idnes, ČT24, Tv Nova a Tv Prima „zapomněli“ zmínit, že na konferenci měli Češi své zástupce (naše hnutí SPD) a Bakalovy Hospodářské noviny přímo napsaly, že na konferenci žádný český zástupce nebyl. Co na to říct? Nemá cenu sledovat taková média, je to ztráta času, jsou to FAKE NEWS (podvodné zprávy), jak správně říká Donald Trump.
Tiskové konference ze zůčastnili předsedové největších evropských parlamentních vlasteneckých stran v čele s Marine Le Pen (francouzká Národní Fronta), Tomio Okamura (SPD),Geert Wilders (holandská Strana pro Svobodu), Frauke Petry (AfD), Matteo Salvini (Lega Norde), Harald Vilimsky (rakouská FPO) a další – všichni jsme spolu za svobodnou, spravedlivou, demokratickou a prosperující Evropu!
Hlavním tématem konference s názvem „Svoboda pro Evropu“ je spolupráce národních států v roce 2017. Evropské národy musí mít právo sami rozhodovat o své budoucnosti, bez diktátu Bruselu. Budoucnost vidíme v úzké spolupráci suverénních evropských zemí. Prosazujeme přímou demokracii a samozřejmě odmítáme islamizaci Evropy a legalizaci nelegálních migrantů z afrických a arabských zemí. Prosazujeme bezpečnou, spravedlivou, demokratickou a prosperující Evropu!
Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) je jediným členem této frakce ENF (Evropa národů a svobody) za Českou republiku, naší frakci vede předsedkyně francouzské Národní Fronty Marine Le Pen, která je na prvním místě v preferencích ve Francii. Stejně tak je na prvním místě v preferencích Geert Wilders v Holandsku – a oba mají na jaře volby, moc držím palce!
A já vás prosím o podporu našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) v klíčových říjnových volbách do Sněmovny!
Co si o tom myslíte Vy? A jestli souhlasíte, prosím sdílejte, aby se lidé dověděli pravdivé informace. Přeji hezký večer!

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy