Úvodní stránkaNovinkyTomio Okamura: ČR hrozí teroristické útoky

Aktualita

Tomio Okamura: ČR hrozí teroristické útoky

Bezpečnost v České republice se opět zhoršila a hrozí teroristické útoky. To je tristní výsledek pátého roku vládního angažmá Andreje Babiše. A teď se situace ještě zhoršila. Po Staroměstském náměstí se v Praze nově objevily betonové zátarasy, které mají zabránit případnému teroristickému útoku, také na obou stranách Václavského náměstí. Zábrany byly instalovány na žádost policie a jejich cílem je ochránit chodce před teroristy. Odborníci však účinnost zátarasů zpochybňují. Podle specialisty Davida Rožka zátarasy případnému útoku nezabrání, ale pouze zpomalí vozidla útočníků. Kromě centra Prahy jsou protiteroristické betonové zábrany rozmístěny také před obchodním domem Novodvorská Plaza na Praze 4 a před nákupním centrem Nový Smíchov, kde jsou přebarvené na černo a jsou osazeny květináči.

Co k tomu říct? Je to výsledek našeho členství v EU a zcela neschopné vlády, která není schopna trvale zajistit bezpečnost našich občanů. Problémem je, že Andrej Babiš jakákoliv systémová řešení odmítá a bezpečnostní situace se přitom zcela prokazatelně zhoršuje.

Naše hnutí SPD přitom řešení nabízí – prosazujeme nulovou toleranci nezákonné migrace, zákaz propagace islámské ideologie v ČR, zavedení trestného činu nezákonného překročení státní hranice pod tvrdými nepodmíněnými tresty (dnes je to pouze přestupek) a samozřejmě referendum o vystoupení ČR z EU, jelikož jen tak budeme moci mít vlastní bezpečnostní politiku a azylové zákony.

V naší evropské parlamentní frakci Evropa národů a svobody (ENF) v čele s Marine Le Pen společně prosazujeme, aby se stávající Evropská unie včetně všech současných unijních institucí transformovala do Unie svobodných evropských národů (U.E.N.), kde bude nadále vzájemně platit volný pohyb osob, pracovních sil, kapitálu, zboží a služeb. To je budoucí funkční model evropské spolupráce. Současná centrálním diktátem řízená EU je nereformovatelná a bude se postupně rozpadat.

Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím SDÍLEJTE, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 11 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na https://www.spd.cz/…
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky.
Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji, ať se Vám daří.

2017-12-27T14:38:59+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0