Pan vicepremiér Bělobrádek dnes připustil, že vláda „trochu zaspala“ ve věci imigrační krize a nyní to musí dohnat velkou aktivitou v rámci Evropské unie. Dovolím si pana Bělobrádka opravit: především vláda nespí, ale od počátku problém ignorovala, snažila se ho zastírat a teď je pouze vyděšena z toho, že se ji nezdařilo oklamat lidí a začíná se tedy bát o svá koryta po příštích volbách. A lidovci se o ně bojí obzvlášť, tak jak je jejích historická tradice, kopou do kotníků všech kolem nich. Pokud pan Bělobrádek chce imigrační krizi řešit v rámci Evropské unie, pak je to stejné, jako za krávou vodit vola a doufat, že bude tele. Evropská unie nic nevyřeší, protože nic řešit nechce a nic řešit nemůže. Imigrace je součásti jejího plánu na multikulturní Evropu a multikulturní Evropa je přechodným stádiem k islamizaci našeho kontinentu. Skutečné řešení je z gruntu jiné: Česká republika musí začít obhajovat své národní zájmy a nespoléhat ani na EU, ani na nikoho jiného.
Posted by Radim Fiala – SPD on 11. říjen 2015




