Úvodní stránkaNovinkyRadek Rozvoral: Dělá pan velkopodnikatel Hlavatý z voličů na Trutnovsku tupé ovce?

Aktualita

Radek Rozvoral: Dělá pan velkopodnikatel Hlavatý z voličů na Trutnovsku tupé ovce?

Před volbami do Poslanecké sněmovny byl senátorem, teď je poslancem, ale ihned chce být opět senátorem, bez ohledu na to, že se právě kvůli němu budou konat dodatečné senátní volby za několik milionů korun.

Cením si pana Hlavatého jako podnikatele prosperující firmy, která zaměstnává přes dva tisíce lidí, ale to co po volbách do Poslanecké sněmovny provedl s voliči a to hlavně svým vyjádřením je nehorázná drzost a pohrdáním jimi.

Pan Hlavatý byl před volbami senátorem, ve volbách do Poslanecké sněmovny se nechal napsat na nevolitelné místo kandidátní listiny hnutí ANO a vzhledem k tomu, že je ve svém regionu známou osobností, voliči ho tzv. vykroužkovali, čímž získal poslanecký mandát. To co potom následovalo, nemá zatím v dějinách obdoby.

Zvolením poslancem mu ihned zanikl mandát senátora a na jeho uvolněné senátorské místo musí prezident vypsat doplňující volby, které daňové poplatníky vyjdou na několik milionů korun. Jaké bylo pro všechny překvapení, když pan Hlavatý prohlásil, že nechtěl být poslancem a že nevěděl, že pokud se jím stane, zanikne mu mandát senátora. A tady je jeho první pohrdání voliči. Pokud nechtěl být poslancem, proč se tedy o hlasy voličů vůbec ucházel? To si z nich chtěl udělat jen srandu, když si kolem sebe platí hordy právníků, kteří to nevěděli? Co je to potom za právníky?

Příběh ale pokračuje dál. Podnikatel týden po volbách prohlásil, že bude opět kandidovat v doplňovacích senátních volbách, které byly vlastně vypsány jen a pouze kvůli němu. Když mu bylo naznačeno, zda by se nechtěl na doplňovacích volbách finančně podílet, drze a pohrdavě odpověděl, že za to, že se konají další volby, on opravdu nemůže, že vinu nesou voliči, kteří ho vykroužkovali. Přímo k tomu řekl: „Já jsem se nenechal zvolit poslancem. Musíte se obrátit na 4.850 lidí, kteří mě vykroužkovali. A jich se zeptejte na to, aby zaplatili náklady na dodatečné volby. Ale ne mě.“

No řekněte, není to nehorázná drzost a pohrdání voliči? Zcela jistě je a vypadá to, že z voličů na Trutnovsku dělá pan velkopodnikatel tupé ovce.

Zadavatel: SPD; Zhotovitel: SPD; Politické hnutí: SPD

2017-11-10T09:51:58+02:00

Aktuality

Podpořte hnutí SPD

Úterý 07.07.2020|

Tomio Okamura: Co si o tom myslíte? Hnutí SPD je jediný relevantní politický subjekt, který prosazuje obnovení naší suverenity a vystoupení z Evropské unie. Česká republika na 1. místě!  Například ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0