Projev Tomio Okamury na konferenci v Miláně s Marine Le Pen a …
UNIKÁTNÍ VIDEO z mého setkání s mými kolegy a přáteli Marine Le Pen, Geertem Wildersem a dalšími nejznámějšími světovými politickými představiteli boje proti islamizaci, nezákonné imigraci, za národní zájmy jednotlivých států Evropy, za spravedlnost, přímou demokracii a proti jednostrannému diktátu EU. V Miláně proběhla velká mezinárodní konference naší evropské politické frakce ENF (Evropa národů a svobody), která sdružuje největší a neznámější parlamentní strany jednotlivých evropských států s výše uvedeným politickým programem, který společně v celé Evropě i ve světě prosazujeme, a kde je naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) za Českou republiku jediným členem této politické frakce. Zde ve videu si můžete poslechnout můj projev, který jsem na konferenci jménem naší SPD pronesl před předsedy evropských parlamentních stran a před novináři z celého světa. Ve videu uvidíte i hezké reakce Marine Le Pen a zcela zaplněného sálu, kde bylo více než 2 tisíce diváků. A jelikož je projev v angličtině, zde níže přikládám znění v češtině. Zda-li podporujete úsilí našeho hnutí SPD a naší celoevropské parlamentní frakce ENF na nejvyšší mezinárodní úrovni v čele s Marine Le Pen, přijďte na naší MEGA DEMONSTRACI v úterý 6.února ve 14h v Praze na Václavské náměstí dolů na Můstku! Jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte. A ještě dodám, že našimi kolegy v evropské parlamentní frakci ENF, kteří se samozřejmě také našeho společného pracovního setkání zůčastnili, jsou kromě Marine Le Pen – předsedkyně francouzské Národní Fronty a Geerta Wilderse – předsedy holandské Strany pro svobodu, také Matteo Salvini – předseda italské strany Liga severu (Lega Norde), předseda rakouské Strany svobodných (FPO) Heinz-Christian Strache a další lídři parlamentních stran z celé Evropy. V jednotě je síla. Další naše pravidelná pracovní setkání v tomto složení budou letos následovat, abychom co nejrazantněji ovlivnili evropskou politiku v souladu s naším programem. Času není nabyt. A já vás znovu prosím o jasnou viditelnou veřejnou podporu! A nakonec moc děkuji místopředsedovi našeho hnutí SPD Radimovi Fialovi, který mě po celou dobu doprovázel. Dámy a pánové,děkuji pořadatelům a vám všem, že máme tu čest zúčastnit se tohoto setkání. Děkujeme za možnost a radost potkat se s tolika lidmi, které můžeme nazvat přáteli. To je pro nás na domácí české půdě poměrná vzácnost. Všichni, jak tu sedíme, jsme zažili ve svých zemích štvanice, dehonestace, pomlouvačné kampaně za politické názory, kterým politologové říkají politicky nekorektní – u nás v České republice tomu ale říkáme zdravý selský rozum. Bílé říkáme bílá a černé černá. Evropa pro nás není geografický pojem, ale pojem civilizační a kulturní. Evropané si to dnes uvědomili, když jsou stále silněji konfrontováni s jinou kulturou a civilizací, která vyznává jiného Boha. Jsem Evropan, protože jsem se narodil české matce. Jsem z poloviny Asiat, protože mám japonského otce. Vyrostl jsem v české zemi i v Japonsku a jsem hrdý na obě země svých předků. Neumím si představit, že by splynuly v bezduché uniformitě konzumní multikultury. Je velká radost potkat Vás, další lidi, kteří mají zdravý rozum a k němu odvahu říkat nahlas tak zřejmé pravdy, že král je nahý nebo třeba, že islamističtí migranti jsou problém, anebo že Evropská unie naprosto selhala a vede nás do pekel. Děkuju Vám a děkuju za Vás.To, co všichni hájíme, je svoboda a demokracie pro naše národy a naše občany. Jsme vlastenci, patrioti, ale jak tady vidím, vůbec to neznamená, že bychom nemohli spolupracovat. Naopak Čech nejlépe obhájí právo být pán ve své zemi a být Čechem je tak samozřejmé, že to samé právo pomůže prosazovat Francouzům, Maďarům, Belgičanům, Italům, prostě každému národu v Evropě.V těchto dnech, v příštích měsících, se rozhoduje o tom, jak bude Evropa vypadat v příštích staletích. Zda zůstane Evropou evropských národů nebo se stane slabším vazalem americké unie osídlenou odnárodněným mixem migrantů a vymírajícími bělochy.Evropský superstát ukazuje, že neumí bránit své elity jinak než lží a potlačováním demokracie. Když jsme před třemi lety vstoupili v České republice do politiky, zahájila média extrémní dehonestační kampaň proti mé osobě. Výsledkem bylo, že jsme se tři měsíce po založení hnutí dostali do českého parlamentu. Dnes se v mé zemi blíží další volby. Média zjistila, že i když o nás lžou, přece jen nám musí dát nějaký prostor, a tak změnila taktiku – naši práci v parlamentu, naše návrhy řešení nebo naše mnohatisícové demonstrace v srdci hlavního města Prahy ignorují. Po kritice lží v mé zemi o kyjevských událostech na Majdanu zástupce vedení státní České televize otevřeně přiznal, že musí hájit názory Bruselu. Veřejnoprávní Česká televize také odvysílala pohádku o Sněhurce, která prý měla jediný defekt – bílou barvu kůže. Tuhle genetickou "vadu" v pohádce odvysílané Českou televizí napravila tím, že si udělala děti s černochem a její děti už nejsou bílé, ale krásně hnědé. Jak vidíte, vymývání mozků se už nezastavuje ani před dětmi a je financované z peněz Evropské unie a zčásti z peněz OSN.Po téměř třiceti letech od pádu železné opony stále nemáme u nás v České republice právo na celostátní referendum. Během posledních dvou let se nám podařilo vynutit diskuzi o právu na referendum, ale mainstreamové vládní i pseudoopoziční strany se shodují na tom, že občan nesmí mít právo hlasovat o důležitých oblastech života – například o vystoupení z Evropské unie nebo o přímé volbě a odvolatelnosti politiků. Hra na svobodu slova a na demokracii u nás i v Evropské unii skončila. Díky bohu za to, protože to otevírá den co den stále více lidem oči. V mnoha zemích to ukázaly volby – gratuluji přátelům z Francie a v dalších zemích k obrovskému rekordnímu růstu voličů. A to navzdory tomu, že proti nám se politické elity sjednocují bez ohledu na to, zda si hrají na levici nebo pravici. I proto jsem rád, že tu můžeme dnes být s Vámi a já vás, vážení přátelé, zcela vážně prosím o pomoc při prosazování našeho politického programu a stejným dechem nabízím všechny naše síly i Vám. Máme před sebou v České republice od letoška během tří let hned troje zásadní volby a máme obrovskou reálnou naději stát se výraznou politickou sílou. Prosíme vás proto o spolupráci, abychom vám a našim společným idejím mohli být v budoucnu co nejsilnější oporou. Děkuji za pozornost.Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí. Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz A přijďte všichni v sobotu 6.února ve 14h na MEGA DEMONSTRACI do Prahy na Václavák – přijďte říct vládě, Evropské unii, médiím i veřejnosti, že je nás opravdu hodně kdo si přeje: NE islámu, imigrantům a neodpovědným politikům a rozkradené zemi a ANO referendu o vystoupení z EU, bezpečné zemi, přímé demokracii a ochraně národních zájmů – PROSÍM SDÍLEJTE! Vystoupí Tomio Okamura, hudebník Aleš Brichta, herec Ivan Vyskočil, předseda SPO a senátor Jan Veleba, místopředseda SPD a poslanec Radim Fiala, písničkář Pepa Nos, poslanec Jaroslav Holík a další – přijďte všichni v sobotu 6.února v 14h do Prahy na Václavské náměstí dolů na Můstek.Aleš Brichta nejen promluví, ale také zahraje naživo své hity Cizinec ve vlastní zemi a Červená, modrá, bílá a zahraje i Pepa Nos a to písničku Nedej se! Na demonstraci vystoupí z Německa také aktivista Zdeněk Chytra, který žije v Berlíně, a sdělí nám poslední vývoj v Německu a popíše velmi negativní zkušenosti s imigranty. Pořádá naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). PROSÍM SDÍLEJTE VŠEM VAŠIM PŘÁTELŮM ať je nás co nejvíce a pozvěte je: https://www.facebook.com/events/1531252113834799/Tento měsíc jste viděli, jak Sněmovna shodila 100 tisíc vašich podpisů pod petici SPD za vypsání referenda o vystoupení ČR z EU pod stůl. Nedávno jste viděli, jak vláda proti vůli občanů schválila přijetí prvních několika tisíc nezákonných imigrantů z muslimských zemí do ČR, z nichž první mají přijet již letos – a to vše na úkor peněz pro naše vlastní potřebné občany. A dnes pro vás mám návrh: teď je čas, aby politici uviděli, co vy na to! Začíná jít o všechno!Přijďte, protože jste v loňskem roce sami byli svědky toho, jak vás politici přesvědčovali o tom, že se nás imigrační krize netýká. Přijďte, protože nesouhlasíte s kapitulací před diktátem Bruselu a to, že nyní proti vaší vůli kvůli vládě a EU budeme muset povinně přijímat nelegální imigranty. Tato demonstrace je pro ty, kteří ví, že co si neuděláme sami, to nemáme. Naše svoboda, prosperita a bezpečnost nejsou zadarmo, musíme si je bránit a první únorová sobota má ukázat manipulujícím médiím a lhostejným politikům, že jsme tady a že se budeme bránit! V této souvislosti se mne ptáte, proč neděláme demonstrace společně s pučisty z Úsvitu a Blokem proti islámu, který se s nimi dal dohromady. Vysvětlení je jednoduché. S pučisty a zrádci z Úsvitu, které v současnosti řídí Vit Bárta z Věcí veřejných, opravdu spolupracovat nemůžu, jelikož již jednou mi znemožnili prosazovat program a já si již podruhé puč nemohu před mými voliči dovolit. To by byl konec všech snah o změnu poměrů. A nové spojení pučistů z Úsvitu a Bloku proti Islámu je jen a pouze nový volební projekt Víta Bárty, takže spolupráce bohužel v zájmu mých voličů nepřipadá v úvahu. Být zrádcem a podrazákem, jako jsou pučisté z Úsvitu, je totiž charakterová vlastnost, a kdo to udělá jednou, udělá to i podruhé. A mým cílem je prosazovat program, nikoliv být obětí neustálých zákulisních intrik, pučů, pomluv a lží, což je jediné, co mohu opět od nich očekávat a co také neustále z jejich strany vůči SPD vidíte. Cílem je mne odstavit z politiky, abych nemohl prosazovat program přímé demokracie.Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našic h letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdfChcete mít na své profilové fotce na Facebooku naše logo SPD? Co se týče loga ve Vaší profilové fotce na Facebooku stačí kliknout na následující odkaz, stisknout JOIN NOW a několikrát potvrdit průběh tvorby Vaší nové profilovky:https://www.picbadges.com/community/559f927d844a9d587118875a(u některých profilů to nejde napoprvé, takže to zkuste opakovaně a půjde to)Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost, příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogyhttps://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQSledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_czA samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podívátehttp://okamura.blog.idnes.cz/Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz a facebook našeho hnutí SPD:https://www.facebook.com/hnutispdA už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spdDěkuji, že jste navštívili můj profil a přeji ať se Vám daří.
Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 31. leden 2016
UNIKÁTNÍ VIDEO z mého setkání s mými kolegy a přáteli Marine Le Pen, Geertem Wildersem a dalšími nejznámějšími světovými politickými představiteli boje proti islamizaci, nezákonné imigraci, za národní zájmy jednotlivých států Evropy, za spravedlnost, přímou demokracii a proti jednostrannému diktátu EU. V Miláně proběhla velká mezinárodní konference naší evropské politické frakce ENF (Evropa národů a svobody), která sdružuje největší a neznámější parlamentní strany jednotlivých evropských států s výše uvedeným politickým programem, který společně v celé Evropě i ve světě prosazujeme, a kde je naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) za Českou republiku jediným členem této politické frakce.
Zde ve videu si můžete poslechnout můj projev, který jsem na konferenci jménem naší SPD pronesl před předsedy evropských parlamentních stran a před novináři z celého světa. Ve videu uvidíte i hezké reakce Marine Le Pen a zcela zaplněného sálu, kde bylo více než 2 tisíce diváků. A jelikož je projev v angličtině, zde níže přikládám znění v češtině.
Zda-li podporujete úsilí našeho hnutí SPD a naší celoevropské parlamentní frakce ENF na nejvyšší mezinárodní úrovni v čele s Marine Le Pen, přijďte na naší MEGA DEMONSTRACI v úterý 6.února ve 14h v Praze na Václavské náměstí dolů na Můstku! Jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte.
A ještě dodám, že našimi kolegy v evropské parlamentní frakci ENF, kteří se samozřejmě také našeho společného pracovního setkání zůčastnili, jsou kromě Marine Le Pen – předsedkyně francouzské Národní Fronty a Geerta Wilderse – předsedy holandské Strany pro svobodu, také Matteo Salvini – předseda italské strany Liga severu (Lega Norde), předseda rakouské Strany svobodných (FPO) Heinz-Christian Strache a další lídři parlamentních stran z celé Evropy. V jednotě je síla.
Další naše pravidelná pracovní setkání v tomto složení budou letos následovat, abychom co nejrazantněji ovlivnili evropskou politiku v souladu s naším programem. Času není nabyt. A já vás znovu prosím o jasnou viditelnou veřejnou podporu! A nakonec moc děkuji místopředsedovi našeho hnutí SPD Radimovi Fialovi, který mě po celou dobu doprovázel.
Dámy a pánové,
děkuji pořadatelům a vám všem, že máme tu čest zúčastnit se tohoto setkání. Děkujeme za možnost a radost potkat se s tolika lidmi, které můžeme nazvat přáteli. To je pro nás na domácí české půdě poměrná vzácnost. Všichni, jak tu sedíme, jsme zažili ve svých zemích štvanice, dehonestace, pomlouvačné kampaně za politické názory, kterým politologové říkají politicky nekorektní – u nás v České republice tomu ale říkáme zdravý selský rozum. Bílé říkáme bílá a černé černá.
Evropa pro nás není geografický pojem, ale pojem civilizační a kulturní. Evropané si to dnes uvědomili, když jsou stále silněji konfrontováni s jinou kulturou a civilizací, která vyznává jiného Boha.
Jsem Evropan, protože jsem se narodil české matce. Jsem z poloviny Asiat, protože mám japonského otce. Vyrostl jsem v české zemi i v Japonsku a jsem hrdý na obě země svých předků. Neumím si představit, že by splynuly v bezduché uniformitě konzumní multikultury.
Je velká radost potkat Vás, další lidi, kteří mají zdravý rozum a k němu odvahu říkat nahlas tak zřejmé pravdy, že král je nahý nebo třeba, že islamističtí migranti jsou problém, anebo že Evropská unie naprosto selhala a vede nás do pekel. Děkuju Vám a děkuju za Vás.
To, co všichni hájíme, je svoboda a demokracie pro naše národy a naše občany. Jsme vlastenci, patrioti, ale jak tady vidím, vůbec to neznamená, že bychom nemohli spolupracovat. Naopak Čech nejlépe obhájí právo být pán ve své zemi a být Čechem je tak samozřejmé, že to samé právo pomůže prosazovat Francouzům, Maďarům, Belgičanům, Italům, prostě každému národu v Evropě.
V těchto dnech, v příštích měsících, se rozhoduje o tom, jak bude Evropa vypadat v příštích staletích. Zda zůstane Evropou evropských národů nebo se stane slabším vazalem americké unie osídlenou odnárodněným mixem migrantů a vymírajícími bělochy.
Evropský superstát ukazuje, že neumí bránit své elity jinak než lží a potlačováním demokracie. Když jsme před třemi lety vstoupili v České republice do politiky, zahájila média extrémní dehonestační kampaň proti mé osobě. Výsledkem bylo, že jsme se tři měsíce po založení hnutí dostali do českého parlamentu. Dnes se v mé zemi blíží další volby. Média zjistila, že i když o nás lžou, přece jen nám musí dát nějaký prostor, a tak změnila taktiku – naši práci v parlamentu, naše návrhy řešení nebo naše mnohatisícové demonstrace v srdci hlavního města Prahy ignorují.
Po kritice lží v mé zemi o kyjevských událostech na Majdanu zástupce vedení státní České televize otevřeně přiznal, že musí hájit názory Bruselu. Veřejnoprávní Česká televize také odvysílala pohádku o Sněhurce, která prý měla jediný defekt – bílou barvu kůže. Tuhle genetickou „vadu“ v pohádce odvysílané Českou televizí napravila tím, že si udělala děti s černochem a její děti už nejsou bílé, ale krásně hnědé. Jak vidíte, vymývání mozků se už nezastavuje ani před dětmi a je financované z peněz Evropské unie a zčásti z peněz OSN.
Po téměř třiceti letech od pádu železné opony stále nemáme u nás v České republice právo na celostátní referendum. Během posledních dvou let se nám podařilo vynutit diskuzi o právu na referendum, ale mainstreamové vládní i pseudoopoziční strany se shodují na tom, že občan nesmí mít právo hlasovat o důležitých oblastech života – například o vystoupení z Evropské unie nebo o přímé volbě a odvolatelnosti politiků.
Hra na svobodu slova a na demokracii u nás i v Evropské unii skončila. Díky bohu za to, protože to otevírá den co den stále více lidem oči. V mnoha zemích to ukázaly volby – gratuluji přátelům z Francie a v dalších zemích k obrovskému rekordnímu růstu voličů. A to navzdory tomu, že proti nám se politické elity sjednocují bez ohledu na to, zda si hrají na levici nebo pravici. I proto jsem rád, že tu můžeme dnes být s Vámi a já vás, vážení přátelé, zcela vážně prosím o pomoc při prosazování našeho politického programu a stejným dechem nabízím všechny naše síly i Vám.
Máme před sebou v České republice od letoška během tří let hned troje zásadní volby a máme obrovskou reálnou naději stát se výraznou politickou sílou. Prosíme vás proto o spolupráci, abychom vám a našim společným idejím mohli být v budoucnu co nejsilnější oporou.
Děkuji za pozornost.




