Aktualita

Piráti znovu útočí

Tomio Okamura: Sluníčkářská média citovala poslance Pirátů Tomáše Martínka, jehož práci jsem ve Sněmovně za tři roky vůbec nezaznamenal, který napsal, že prý lžu, když jsem zveřejnil video z portugalského Lisabonu, jak skupina imigrantů fyzicky napadá ženu na nástupišti. Prý není důkaz, že to jsou imigranti. Na videu skupina černochů opakovaně fyzicky napadá na zemi ležící blondýnu. Média ani pan poslanec ale neuvedla jediný důkaz, že by to nebyli migranti. Jen si zase chtěli kopnout do Okamury. Já to ale zvládnu. Spíše mě zaráží, že se pan pirátský poslanec ani novináři neohradili vůči neuvěřitelné srabácké brutalitě, kdy v mnohonásobné přesile skupina černochů fyzicky napadá bezbrannou ležící ženu. No, není divu, vždyť předseda Pirátů Ivan Bartoš se přece běžně fotí před symboly teroristické bojůvky Antifa, s kterou sympatizuje, a kde je přímo vyobrazeno, jak Antifa mlátí jiné lidi a kope jim do hlavy.

Hnutí SPD odmítá násilí a zvláště odporné je mi násilí na ženách, navíc, když jsou muži v přesile. To zásadně odsuzuji.

A to, že Piráti prosazují migranty do ČR je všeobecně známé. Včetně příchodu muslimských migrantů. Uvedu pár doslovných citátů Pirátů:

  • Nezbytnou součástí řešení by měl být společný rozpočet EU k pokrytí nákladů spojených s umístěním žadatelů o azyl, do kterého budou poměrnou částí přispívat všechny členské země
  • Zastupitelé Pirátů v zastupitelstvu hl. m. Prahy, Brna a dalších měst jsou připraveni v zastupitelstvech podpořit konkrétní pomoc uprchlíkům, aby se integrovali
  • Vláda České republiky se dobrovolně zavázala, že přijme 1500 uprchlíků, což naše země rozhodně zvládne a odpovídá to i potřebě ostatních států a momentálně schváleným kvótám. Zvýšení tohoto počtu považujeme za možné, pokud na to země prokazatelně bude mít kapacity.
  • Česko by mělo co nejrychleji integrovat uprchlíky, kteří uspějí se žádostí o azyl. Je nutno trvat na rovnoprávnosti všech lidí, bez ohledu na náboženství či pohlaví.
  • Souhlasíme s jednotnou žádostí o azyl pro všechny členské země EU, kde by žadatel uvedl preferovanou zemi, a tuto preferenci podložil věcnými důvody (např. příbuzní ve státě apod.).
  • Uprchlík musí mít zaručeno přijetí, ale nikoliv do konkrétního státu.

A ohledně zavedení eura v ČR a vztahu k EU předseda Pirátů Ivan Bartoš říká 7.7.2017 v rozhovoru pro Eurozprávy:

  • Piráti jsou proevropsky smýšlející strana a Evropskou unii považujeme za významnou instituci. Česká republika se k přijetí eura zavázala při vstupu do Evropské unie. V dlouhodobé perspektivě jsme pro přijetí eura, protože zjednodušuje podnikání a chrání úspory občanů před znehodnocováním.

Pod programem jsou podepsaní: Ivan Bartoš – předseda Pirátů, Jakub Michálek – předseda poslaneckého klubu Pirátů, Lukáš Černohorský – poslanec a bývalý předseda Pirátů.

2020-07-07T10:58:38+02:00

Aktuality

Hnutí SPD podporuje snižování daní, ale nepodpoří zadlužování státního rozpočtu na příští rok

Úterý 04.08.2020|

Radim Fiala: Hnutí SPD podporuje snižování daní, ale nepodpoří zadlužování státního rozpočtu na příští rok. Je nutné škrtat výdaje na politické neziskovky, nepřizpůsobivé, inkluzi a podobně. Premiér ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0