Úvodní stránkaNovinky hlavní stranaNěmecko znovu prosazuje přerozdělování migrantů

Aktualita

Německo znovu prosazuje přerozdělování migrantů

Tomio Okamura: To je neskutečná drzost a arogance Německa.

Německo znovu prosazuje přerozdělování imigrantů, nyní v rámci svého předsednictví v Evropské unii. Před tím, že se Německo a EU nevzdaly svých plánů na kvóty, varujeme dlouhodobě. Musíme imigranty a diktát EU jednoznačně odmítnout. Je to jen další důkaz, že EU nepomáhá, ale škodí, a že čím dříve z ní odejdeme, tím lépe. Nelegální imigranty je nutné deportovat.

V očekávání letního nárůstu provozu na migračních trasách do Evropy německý ministr vnitra Horst Seehofer oslovil během úterní videokonference své kolegy s dotazem, za jakých podmínek by se byly jejich země ochotny zapojit do systému přerozdělování zachráněných uprchlíků. Řada států tento způsob „solidarity“ s přetíženými jihoevropskými zeměmi odmítá s odůvodněním, že povinné kvóty by mohly motivovat pašeráky lidí k větší aktivitě.

Systém má vycházet z loňské dohody o přebírání migrantů zachráněných ve Středozemí, k níž se vedle iniciátorů z Německa, Francie, Itálie a Malty připojilo několik dalších západoevropských zemí. Berlín nyní tlačí na to, aby se během příštích týdnů a měsíců zapojily i další unijní státy, bez jejichž účasti nebude podle iniciátorů návrhu solidární systém fungovat.

Německo chce během svého půlročního předsednictví dovést sedmadvacítku členských zemí k dohodě na reformě azylové a migrační politiky evropského společenství.

Hnutí SPD přerozdělování imigrantů naprosto odmítá. Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegálními imigranty by měly být zabavovány.

EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve z ní vystoupíme, tím lépe, nebo nás zničí! Německo, EU a globalisté chtějí Evropu zaplavit imigranty a zničit původní evropské národy. Odmítáme, aby EU rozhodovala o tom, kdo má v naší zemi žít! Podpořte nás a spolu se proti diktátu Bruselu a Berlína ubráníme. 

2020-07-09T15:34:51+02:00

Aktuality

Hnutí SPD podporuje snižování daní, ale nepodpoří zadlužování státního rozpočtu na příští rok

Úterý 04.08.2020|

Radim Fiala: Hnutí SPD podporuje snižování daní, ale nepodpoří zadlužování státního rozpočtu na příští rok. Je nutné škrtat výdaje na politické neziskovky, nepřizpůsobivé, inkluzi a podobně. Premiér ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0