Necítím se v naší republice bezpečně
Cítíte se v naší republice bezpečně? Bojíte se zlodějů či podvodníků, a proto máte doma bezpečnostní zámek či alarm v autě? Můžou jít bez obav ženy sami o půl noci domů parkem? Bojíte se v pražském metru, aby Vás neokradli kapsáři? Mají v naší republice gauneři náskok před slušnými lidmi? Je u nás dobrá vymahatelnost práva a spravedlnosti? Napište mi upřímně do komentářů, jestli tato vláda ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL skutečně dbá o zlepšení Vaší bezpečnosti v České republice. Nebo je to stejné jako za Kalouska? A zbývá Vám nyní ve Vašich peněženkách více než za Kalouska? Odpovězte si upřímně, nehledě na líbivé billboardy a prolhané diskuse v televizích. Jen Vy sami víte, jestli Vám ve Vašich peněženkách zbývá více než za Kalouska, nikdo Vás neobelže a nezmění na tom ani kobliha do pusy. A podle toho hodnoťte působení vlády ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL.Já Vám za naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) veřejně slibuji, že pakliže budeme po volbách ve vládě, tak zásadně posuneme bezpečnost v naší zemi. A změníme poměry tak, aby na prvním místě byli slušní a řádní občané. A sami všichni víte, že v těchto i jiných názorech jsem zcela konzistentní, neměním názory stylem „kam vítr, tam plášť“, mluvím o tomtéž již téměř deset let ještě z doby, kdy jsem nebyl v politice, bohužel jsem stále v opozici.Svoji vizi pro naši republiku včetně konkrétních návrhů řešení jsem podrobně popsal před několika lety ve svých knihách Umění vládnout a Umění přímé demokracie – a dosud se na mých vizích nic nemění a čas mi dává postupně ve všem za pravdu – knihy jsou zde: http://www.japafoods.cz/knihy-a-kucharky/ nebo k zapůjčení v knihovnách po celé republice.Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí SPD dozví co nejvíce lidí. Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD. A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc, elektronický formulář je na www.spd.cz Děkuji, že jste navštívili můj profil a přeji ať se Vám daří.
Zveřejnil(a) Tomio Okamura – SPD dne 6. březen 2016




