„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Tomio Okamura: Tak už i novináři placení tunelářem Bakalou dnes napsali: „Tomio Okamura získá ve volbách hodně!“

Tak už i novináři placení tunelářem Bakalou dnes napsali: „Tomio Okamura získá ve volbách hodně!“ Dnes vyšel v Bakalových Hospodářských novinách (vlastní ještě časopis Respekt, Aktuálně.cz a DDTV) komentář novináře Petra Honzejka, který dlouhodobě patří na úplné dno české žurnalistiky a nechává se platit Bakalou, kde komentátor dále přiznává, že „Okamura bude černým koněm těchto voleb“. A samozřejmě na mě i na SPD vzápětí nakydá neuvěřitelné množství smyšleného hnoje. Stejně jako aktuální vydání časopisu Respekt. Chápu to, že mne i SPD pomlouvají novináři placení Bakalou, jelikož právě já již dlouho usiluji o vyšetření privatizace OKD a vytunelování této firmy, na kterém se podílel jejich chlebodárce Zdeněk Bakala. Přičemž, jak víme, tuto nevýhodnou privatizaci podepsal Bohuslav Sobotka z ČSSD. Více v dnešním článku na Parlamentních listech zde: http://www.parlamentnilisty.cz/…/Zdeseny-Petr-Honzejk-od-Ba…
Co si o tom myslíte Vy? Napište mi do komentářů. A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím. Přeji hezké odpoledne

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy