„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Vláda Petra Fialy (ODS) a ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) udělali z České republiky nejlepší bankomat na světě

Tomio Okamura: “Dle zkušeností z posledních dní ukrajinští romští migranti po vyzvednutí dávek odjíždějí mimo město a patrně i mimo republiku,“ informoval včera mluvčí brněnského magistrátu Filip Poňuchálek.

Vláda Petra Fialy (ODS) a ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) udělali z České republiky nejlepší bankomat na světě???? Bohužel z peněz nás všech???? A kdy konečně ministr Rakušan přestane zatajovat, do jakých konkrétních měst a obcí umístí velké skupiny až 1500 romských migrantů, které tady chce Fialova “ukrajinská” vláda nechat? Občané z celé republiky nám zděšeně píšou, jelikož nechtějí mít v blízkosti žádné nepřizpůsobivé lidi. Za hnutí SPD říkám, že tady žádné další nepřizpůsobivé lidi nechceme! DEMISI!

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy