„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Vláda se chlubí, že až na základě rozsudku soudu zrušila od 9. února povinnost pro vstup do hospod ukazovat potvrzení o očkování či o prodělání covidu

Tomio Okamura: To je úsměvné. Vláda se chlubí, že až na základě rozsudku soudu zrušila od 9. února povinnost pro vstup do hospod ukazovat potvrzení o očkování či o prodělání covidu… To vítáme, ale všichni víme, že je to ze strany vlády jen taková z nouze ctnost, protože jí to ve středu nařídil Nejvyšší správní soud. Do té doby to vláda nechtěla udělat. Připomínám, že je tady cca 30 rozsudků soudů, které rušily vládní opatření jako protizákonná, v některých případech i protiústavní. Demoblok sice kritizoval Babišovu vládu, ale chová se stejně… A protlačil protiústavní pandemický zákon pošlapávající svobody občanů! Proti pandemickému zákonu podáme ústavní stížnost!

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy