„Aktuálně. Jasně. Za SPD.“

Praha utratí miliony na nový design autobusů, tramvají i metra

[wpdts-custom start=“post-created“ format=“j.n.Y G:i“]

Tomio Okamura: To mi vážně hlava nebere. V době koronavirové a na ní navázané ekonomické krize vedení Prahy rozhodlo, že Praha utratí miliony na nový design autobusů, tramvají i metra. Tak kvůli tomuto chce vedení Prahy zvyšovat ceny MHD? Ukazuje se, co by se stalo, kdyby se sluníčkáři ujali moci v celé republice. Praze vládne koalice Pirátů, Praha sobě, TOP 09, STAN a KDU-ČSL.

Jen náklady na soutěž a vytvoření grafického manuálu byly 1 940 000 korun… To si zase někdo nepotřeboval namastit kapsy? Přijde Vám to normální?

Sdílejte článek:

Týdenní stanoviska

Máš námět na aktualitu?

Máte podnět k aktuálnímu dění? Rádi uvítáme Vaše návrhy a témata, která považujete za důležitá.

Nezmeškejte žádnou důležitou zprávu.

Odběr novinek kraje a okresy