Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Gang mladíků z migrantských rodin ubil k smrti na ulici v bavorském Augsburgu hasiče.

Aktualita

Radim Fiala: Gang mladíků z migrantských rodin ubil k smrti na ulici v bavorském Augsburgu hasiče.

Další výsledek multi-kulti a masové imigrace. Tohle my tady v naší zemi nechceme! Nechceme vraždy, násilí, krádeže a znásilňování. Musíme bránit naši zemi, abychom nedopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa!

Zavražděnému hasiči (49) se podle agentury AP stalo osudným setkání se sedmičlennou skupinkou imigrantských výrostků, kterou potkal, když se svojí ženou a dalším manželským párem odcházel z vánočních trhů. Policie informovala, že mezi dvěma skupinami vypukla rozepře a následně jeden z mladíků hasiče udeřil do hlavy. Oběť se skácela k zemi a na místě zemřela. Druhý, 50letý muž, si z konfrontace odnesl vážné zranění v obličeji. Dle deníku Bild, když se obě skupiny potkaly, mladíci řvali. Pozdější oběti je požádaly, aby se ztišili. Když je oba muži znovu napomenuli, přišel brutální útok.

Kolik znásilněných a zavražděných dívek, kolik napadených a zabitých Evropanů tu ještě musí být, aby se politici probrali a začali bránit Evropu před imigrantskou invazí a nenávistí islámu? Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Hnutí SPD předložilo už i návrhy zákonů na zákaz nenávistné islámské ideologie a zákaz islámského zahalování, což nám bohužel Babišova vláda a další strany ve sněmovně blokují. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek.

Pokud nechcete, abychom dopadli stejně jako Německo či jiné islamizované země západní Evropy, podporujte prosím hnutí SPD. Společně se ubráníme. 😉

https://echo24.cz/…/gang-mladiku-z-migrantskych-rodin-ubil-…

2019-12-09T13:36:03+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0