Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Španělsko pod náporem imigrantů kolabuje. Systém přijímání uprchlíků nestačí vyřizovat všechny žádosti.

Aktualita

Radim Fiala: Španělsko pod náporem imigrantů kolabuje. Systém přijímání uprchlíků nestačí vyřizovat všechny žádosti.

Za rok 2019 podle informací deníku El País přišlo do Španělska 95 tisíc migrantů, což je dvojnásobně více než vloni. Úřady uznaly, že nemají, kam by všechny žadatele o azyl umístily a situace se vymyká z rukou, informovaly Lidovky.cz. Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. 😉

Španělské ministerstvo práce, migrace a sociálních věcí tento týden uznalo, že kapacity na ubytovnách, které může stát poskytnout, zdaleka nestačí. Na ulicích tak často spí celé rodiny s dětmi. V kartotékách zatím leží zhruba 120 tisíc nevyřízených žádostí o azyl.

Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegálními imigranty by měly být zabavovány či v krajním případě (bez posádky) potápěny.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Navrhli jsme již zákony zakazující islámské zahalování na veřejnosti a zakazující propagaci nenávistné islámské ideologie, které nám ale Babišova vláda ANO, ČSSD a KSČM blokuje.

https://www.lidovky.cz/…/spanelsko-kolabuje-system-prijiman…?

2019-12-01T18:42:28+02:00

Aktuality

Hnutí SPD podporuje snižování daní, ale nepodpoří zadlužování státního rozpočtu na příští rok

Úterý 04.08.2020|

Radim Fiala: Hnutí SPD podporuje snižování daní, ale nepodpoří zadlužování státního rozpočtu na příští rok. Je nutné škrtat výdaje na politické neziskovky, nepřizpůsobivé, inkluzi a podobně. Premiér ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0