Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: O tom, jak sluníčkářské politické promigrační neziskovky agitují na školách, se přesvědčili rodiče školy Vejrostova v brněnské části Bystrc

Aktualita

Radim Fiala: O tom, jak sluníčkářské politické promigrační neziskovky agitují na školách, se přesvědčili rodiče školy Vejrostova v brněnské části Bystrc

Za pomoc tzv. uprchlíkům tam prý agitovala neziskovka Lékaři bez hranic, která je podezřelá z toho, že de facto pomáhá pašovat nelegální imigranty do Evropy na lodích. „Měřili dětem ručičky a řekli, že můžou přispět chudáčkům v Africe, to je nechutná manipulace,“ vypráví jeden z rodičů. Neziskovka dokonce prý vybírala peníze od žáků! Politické neziskovky, které podporují masovou imigraci, je podle názoru hnutí SPD potřeba hnát ze škol – samozřejmě řečeno obrazně – bičem! 😉

Loď Lékařů bez hranic Ocean Viking dovážela například imigranty z Afriky do Evropy a s touto neziskovkou se potýkal i náš spojenec, tehdejší italský ministr vnitra Matteo Salvini. Pokud tvrdí, že zachraňují imigranty- trosečníky na moři, tak proč je nevezou zpátky do Afriky? Ano, zachránit je můžou, ale nelze je podle nás de facto pašovat do Evropy!

Ať již Lékaři bez hranic pašují protizákonně ilegální migranty do Evropy, či ne, imigranty a takzvané uprchlíky naprosto zřejmě podporují. Před časem napsali dopis evropským premiérům, aby pouštěli migranty do Evropy.

„Lékaři bez hranic se rozhodli oslovit vedoucí představitele EU a jejích členských států formou otevřeného dopisu, jelikož přímo v Libyi a jejích detenčních centrech působíme a jsme každý den svědky násilí a strašlivých životních podmínek, ve kterých musejí lidé přežívat. Někdo možná může oslavovat částečné uzavření středomořské migrační cesty, ale my jako humanitární a zdravotnická organizace nemůžeme mlčet k lidskému utrpení, které je toho důsledkem,“ vysvětlil Pavel Gruber, ředitel české kanceláře Lékařů bez hranic.

Dopis je adresován všem představitelům evropských vlád a jeho autorkou je Joanne Liu, mezinárodní prezidentka Lékařů bez hranic. „Vážený pane premiére, to, co prožívají migranti a uprchlíci v Libyi, by mělo šokovat kolektivní svědomí občanů Evropy a jimi zvolených lídrů. Evropské financování, v zaslepené jednostranné snaze udržet lidi mimo Evropu, pomáhá bránit lodím vyplouvat z libyjských vod. Tato politika však zároveň pomáhá přiživovat zločinecký systém zneužívání lidí. Podstata zadržování migrantů a uprchlíků v Libyi je prohnilá do morku kosti. Musí být pojmenována pravým jménem: je to prosperující podnikání s únosy, mučením a vydíráním. Evropské vlády se rozhodly v této situaci sevřít lidi. Lidé ale nemohou být posláni zpět do Libye, ani tam být zadržováni. Jsou evropské vlády ochotny, ve snaze zastavit proud lidí, zaplatit cenu v podobě umožnění zatlačování lidí tam, kde budou prostřednictvím kriminálních aktivit znásilňováni, mučeni a podrobeni otroctví?“ napsala Joanne Liu.

„Co je pravdy na tom, že malým dětem měřili ve škole obvod ručiček, aby se ‚zjistilo‘, že nejsou podvyživené? A pak jim bylo řečeno, že chudáčci děti v Africe podvyživené jsou a můžou jim přispět na jídlo. To je nechutná manipulace – už jim neřekli, že tam má rodina v průměru osm dětí, a přitom často nikdo nepracuje. Tak není divu, že nemají na jídlo,“ poinformoval na facebookové stránce magazínu Bystrčník Jiří Kment.

„Ale ono je asi těžké lidem ze subsaharské Afriky vysvětlit, že menší počet dětí by lépe uživili, a bez práce nejsou koláče, když je tam průměrné IQ 65…,“ pokračoval s tím, že sbírky by se měly organizovat spíš na původní Evropany, kteří prokazatelně vymírají, zatímco Afrika zažívá populační explozi. „A opravdu není naše chyba, že nemají co jíst,“ dodal ještě.

Eva Strnadová ji doplnila: „No to bylo silný kafe. Děti došly domů, že si mají vzít ze svých pokladniček peníze a donést je do školy. Takto to podávat prvňáčkům a druháčkům…(…) nemám nic proti osvětě. Jsem ráda, že se o takových věcech dozvědí více do hloubky, ale vybírání peněz u dětí, které z toho ještě nemají moc rozum… jako asi jim to nebylo dáno příkazem, to zase ne.“

Politické neziskovky, které podporují masovou imigraci, je podle názoru hnutí SPD potřeba hnát ze škol – samozřejmě řečeno obrazně – bičem! 😉 Co myslíte Vy?

https://www.parlamentnilisty.cz/…/Neziskovka-reaguje-na-vyh…

https://www.idnes.cz/…/rozhodnuti-mestska-cast-brno-bystrc-…

2019-11-28T19:48:55+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0