Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Další příklad, který ukazuje nenávist sluníčkářů. Režisér Jan Hřebejk podle mě de facto naznačil, že by si přál smrt prezidenta Miloše Zemana!

Aktualita

Radim Fiala: Další příklad, který ukazuje nenávist sluníčkářů. Režisér Jan Hřebejk podle mě de facto naznačil, že by si přál smrt prezidenta Miloše Zemana!

„Jsem už tak zahořklej, že mě bohužel rozhodilo, jak na té fotce vypadá pan prezident zdravě. Bůh není. Bohužel,“ napsal k fotografii, na níž je Miloš Zeman se svou dcerou a doprovodem na fotbalovém zápasu Slávie, režisér Jan Hřebejk. Sluníčkáři se zaklínají pravdou a láskou, přitom sami šíří lež a nenávist.

Jan Hřebejk nedávno také označil prezidenta Zemana a jeho hosty v Lánech slovem „čuráci“. „Lepšolidé“ a sluníčkáři se často vyvyšují nad „obyčejný plebs“ z vesnice, nad běžné pracující lidi, ale sami hovoří hůře než „dlaždiči“ a čtvrtá cenová je proti nim nedělní školou. Já osobně nemusí souhlasit vždy s tím, koho si pan prezident zve, ale v životě by mě nenapadlo takto lidi s jiným politickým zaměřením urazit.

Hřebejk dokazuje své pohrdání demokracií a obyčejnými lidmi. Kdo s ním nesouhlasí, je podle něj „čurák“ nebo fašista a extremista. Sluníčkáři nemají argumenty, a tak používají jen sprosté nadávky.

Jan Hřebejk před časem také potvrdil, že pohrdá demokratickou diskusí i voliči Miloše Zemana. Na Twitteru Hřebejk napsal: „Nechci být skeptický příliš. Ale není dnes hlavním úkolem ´mluvit s druhou stranou´, s voliči Zemana, Okamury, komunistů.. sympatizanty Babiše, Klause jr, czechxitu. S nimi se mluvit nedá a ani nemá. My se musíme bránit! Jinak nás ti rasisti, komouši, autoritáři a fašouni zničí“. „Rudá a hnědá prasata táhnou na hrad lháře a demagoga,“ uvedl o těch, kteří dostali Miloše Zemana na Hrad. To řekl o Vás, i když to později popíral.

Pravdoláskaři a sluníčkáři se zaklínají demokracií, ale jakmile zvítězí v demokratických volbách někdo jiný, než koho si sami přáli, nehodlají to respektovat. Lidi s opačnými názory potom dehonestují jako „fašisty“, „rasisty“ či „xenofoby“. Přitom sami sluníčkáři a neomarxisté ukazují v přímém přenosu svou netoleranci, nenávist a že jsou odpůrci demokracie… Přátelé, pomozte nám bránit opravdovou demokracii a svobodu v naši zemi.

https://www.parlamentnilisty.cz/…/Umre-Zeman-Ne-Skoda-Jan-H…

2019-11-28T16:59:24+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0