Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Našeho spojence a přítele Mattea Salviniho chtějí stíhat za to, že bojoval ve funkci italského ministra vnitra proti nelegální imigraci.

Aktualita

Radim Fiala: Našeho spojence a přítele Mattea Salviniho chtějí stíhat za to, že bojoval ve funkci italského ministra vnitra proti nelegální imigraci.

Konkrétně čelí vyšetřování kvůli blokádě lodi s nelegálními migranty, která po jeho rozhodnutí musela letos v srpnu i se 164 lidmi na palubě čekat tři týdny na možnost zakotvit v přístavu. „Mám před sebou další vyšetřování a další proces jen kvůli tomu, že jsem bránil hranice, bezpečnost a důstojnost Itálie. Podle mě je to na medaili! Udělal bych to všechno znovu,“ reagoval Salvini na rozhodnutí prokuratury na Facebooku. Matteo má pravdu a má naši plnou podporu! 😉

Puč proti italskému vlasteneckému politikovi Matteo Salvinimu již nese trpké ovoce. Nová sluníčkářská probruselská vláda socialistů a hnutí Pěti hvězd podporuje masovou imigraci a pašování nelegálních migrantů do Itálie. Držíme Matteovi palce, aby se co nejdříve opět dostal do vlády a imigraci zastavil.

Neziskovky fungují jako pašeráci nelegálů – často je nalodí blízko libyjských břehů a pak je dováží do Itálie. Salviniho politika uzavírání přístavů výrazně snížila migraci z Afriky do Itálie.

Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegálními imigranty by měly být zabavovány.

Připomínám, že italský think-tank FareFuturo foundation varuje, že do roku 2100 bude polovina italské populace muslimská. Podle zprávy FareFuturo foundation muslimové představují 30,1 % všech cizinců pobývajících v Itálii od začátku roku 2019. Autoři také uvedli, že v roce 2018 počet muslimů vzrostl o 127 tisíc, zatímco počet křesťanů ve stejném období poklesl o 145 tisíc. Téměř osm z deseti přistěhovalců přicházejících do Itálie jsou muslimové a mají dvakrát větší natalitu než původní obyvatelé – do konce století tedy mohou tvořit polovinu obyvatel Itálie.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi. Navrhli jsme již zákony zakazující islámské zahalování na veřejnosti a zakazující propagaci nenávistné islámské ideologie. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek. Hnutí SPD podporuje Mattea Salviniho v odmítání nelegálních imigrantů a odmítá přerozdělování uprchlíků. 😉

https://www.novinky.cz/…/salvini-celi-vysetrovani-kvuli-blo…

2019-11-19T14:58:46+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0