Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: V Německém Halle došlo k útoku automatickými zbraněmi a granáty v prostoru městské synagogy a židovského hřbitova.

Aktualita

Radim Fiala: V Německém Halle došlo k útoku automatickými zbraněmi a granáty v prostoru městské synagogy a židovského hřbitova.

Jsou hlášeny oběti na životech a pachatelé jsou na útěku. Jde jasně o terorismus namířený proti Židům. Ať už je pachatelem útoku kdokoli, je fakt, že Židé v západních zemích včetně Německa čelí narůstajícímu teroru především ze strany radikálních muslimů. Je to důsledek islamizace západní Evropy a nesnášenlivosti islámu.

I kdyby byli pachateli neonacisté, je dobré připomenout, že mezi muslimy a nacisty v historii docházelo k úzké spolupráci. Konkrétně mezi velkým muftím jeruzalémským Amínem al-Husajním a Adolfem Hitlerem. Vznikly i muslimské jednotky SS…

Také připomeňme, že migrant ze Sýrie Murat M. byl v pátek zadržen policií před synagogou s nožem v ruce, když říkal „Alláh je veliký“ a „Fuck Izrael“. Nakonec byl ale propuštěn, protože prý policie při prohlídce jeho bytu nenašla nic, co by nasvědčovalo, že by šlo o teroristu nebo že by měl motiv zaútočit na synagogu…

Pro hnutí SPD je Izrael příkladem důsledného budování národního státu a důsledného hájení jeho zájmů. Kořeny evropské kultury stojí i na židovské kulturní tradici. Antisemitismus nebyl, není a nemůže být programem hnutí SPD. Dnešní násilí na židech v Evropě je především důsledkem migrační politiky EU a takzvané ideologie multikulturalismu. České a izraelské vlastenectví má dnes společného nepřítele.

https://www.novinky.cz/…/v-nemeckem-halle-strilel-pachatel-…

2019-10-09T14:56:31+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0