Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Ministerstvo školství žádá po školách, aby vykázaly počty romských žáků

Aktualita

Radim Fiala: Ministerstvo školství žádá po školách, aby vykázaly počty romských žáků

Tedy, aby evidovaly romské žáky. Je zásadní otázka, k čemu je to určeno. První možností je, že budou zvýhodněni nad ostatními. V tom případě jde o rasově motivovanou diskriminaci neromských žáků. Diskriminaci, která plně odpovídá neomarxistickému pojetí totality založené na zvýhodnění takzvaných utlačovaných menšin.Tím se zdůvodňuje daňové lupičství státu na ostatní populaci, neboť peníze elita dře z pracujících lidí pod záminkou podpory údajně diskriminovaných menšin.

Druhou možností je, že evidence bude zneužita k rasové diskriminaci romských žáků. V takovém případě jde o první příznak totality podle střihu Hitlerovy Třetí říše, která likvidovala menšiny.

Velmi závažná je třetí možnost, že to není k ničemu. Pokud by třetí možnost byla pravda, pak je k zamyšlení, kdo a proč to nařizuje, a to bez ohledu, jestli je to nápad našeho ministerstva školství, anebo úředníků EU v Bruselu. Dělat věci k ničemu a bez smyslu je kultura idiotů. Zábava idiotů, která mrhá penězi a časem daňových poplatníků je zábava idiotů, kteří by měli rezignovat na své funkce. Uvidíme, k čemu se ministerstvo školství dozná. K neomarxismu,k hitlerismu,nebo k idiocii?

https://www.parlamentnilisty.cz/…/Pedagogicka-komora-Skoly-…

2019-10-05T13:53:39+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0