Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Řecko se chystá k razantním krokům v rámci situace s běženci, píše německý deník Bild s odkazem na informace z vládních kruhů.

Aktualita

Radim Fiala: Řecko se chystá k razantním krokům v rámci situace s běženci, píše německý deník Bild s odkazem na informace z vládních kruhů.

Během následujících měsíců prý počítá s tím, že zahájí deportace migrantů do Turecka. Do konce příštího roku tam chce vrátit 10 tisíc migrantů, kteří nemají šanci získat v Řecku azyl. Poté by měly deportace pokračovat, Atény chtějí dostat do Turecka celkem 20 tisíc migrantů. My v hnutí SPD jednoznačně deportace nelegálů podporujeme a deportovat bych se jich mělo mnohem více – ideálně všichni!

Podle našeho názoru mají být nelegální imigranti deportováni zpět, odkud přišli, a ti, kteří je pašují, mají být trestně stíháni. Lodě pašující nelegálními imigranty by měly být zabavovány či v krajním případě (bez posádky) potápěny. Je totiž evidentní, že jde o migranty, kteří jsou motivováni lepší ekonomickou situací. Určitě jsou v Africe a Asii státy, kde válka neprobíhá a které jsou bezpečné. Migranti ale rovnou směřují do Evropy.

Také bychom v žádném případě neměli ustupovat vyhrožování ze strany Turecka.

Hnutí SPD nechce, abychom dopadli stejně jako islamizovaná západní Evropa, kde se mnohdy lidé bojí vyjít na ulici, aby je nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmítáme masovou imigraci a požadujeme možnost kontroly našich hranic, aby se sem nemohli dostat nelegální imigranti a teroristi.

Navrhli jsme již zákony zakazující islámské zahalování na veřejnosti a zakazující propagaci nenávistné islámské ideologie, které nám ale Babišova vláda ANO, ČSSD a KSČM blokuje. Chráníme naši vlast, chráníme české občany, chráníme Vaše rodiny, Vaše domovy, Vaše děti, Vaše přátele a Váš majetek.

https://www.novinky.cz/…/recko-chce-vratit-do-turecka-20-ti…

2019-10-01T22:32:26+02:00

Aktuality

Generální tajemník OSN a německé předsednictví Evropské rady pískají k Libyi podle tureckých not

Středa 15.07.2020|

Mudr. Ivan David: Generální tajemník OSN a německé předsednictví Evropské rady pískají k Libyi podle tureckých not. Generální tajemník OSN Antonio Gutierrez a spolkový ministr zahraničí Heiko Maas, který ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0