Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Sluníčkáři ukazují svou představu „tolerance“ a demokracie v praxi.

Aktualita

Radim Fiala: Sluníčkáři ukazují svou představu „tolerance“ a demokracie v praxi.

Agresivní sluníčkář a odpůrce vystoupení Británie z Velké Británie polil na mítinku předsedu Strany pro brexit Nigela Farage, která podporuje odchod z EU a která vede v britských průzkumech veřejného mínění. Tak kdo je tady ve skutečnosti extremista?

Podobně předáky protiimigrační Alternativy pro Německo (AfD) odmítla obsloužit berlínská italská restaurace Bocca di Bacco. Sluníčkáři se zaklínají antidiskriminací, ale sami diskriminují!

Diskriminaci nečelí jen členové AfD, ale dokonce i jejich děti. Letos v březnu soukromá berlínská základní škola nepřijala dceru politika AfD s odkazem na veřejné angažmá jejího otce. Školská správa případ neoznačila za nepřípustnou diskriminaci.

Prezidenta Miloše Zemana a jeho doprovod odmítli v srpnu 2013 pohostit v penzionu v krkonošském Modříně, který provozují manželé Pallovi.

Manažer ostravského hotelu Brioni Tomáš Krčmář v roce 2014 oznámil, že u sebe neubytuje Rusy, pokud písemně nestvrdí, že neschvalují anexi Krymu.

https://www.idnes.cz/…/nemecko-strany-afd-restaurace-bojkot…

Pravdoláskaři a sluníčkáři se zaklínají demokracií a tolerancí, ale jakmile zvítězí v demokratických volbách někdo jiný, než koho si sami přáli, nehodlají to respektovat. Lidi s opačnými názory potom dehonestují jako „fašisty“, „rasisty“ či „xenofoby“. Přitom sami sluníčkáři a neomarxisté dokazují v přímém přenosu svou netoleranci, nenávist a že jsou odpůrci demokracie a že jsou sami extremisté…

Přátelé, pomozte nám bránit opravdovou demokracii a svobodu v naši zemi. Přijďte v pátek a v sobotu k volbám a podpořte prosím hnutí SPD!

https://www.novinky.cz/…/505359-oponenti-si-vyrizovali-ucty…

2019-05-21T10:28:00+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0