Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Migrace prý není dle sluníčkářů hrozbou

Aktualita

Radim Fiala: Migrace prý není dle sluníčkářů hrozbou

V Alžírsku, druhé nejlidnatější zemi v severní Africe, se ale připravuje nová společná uprchlická vlna, což by mohlo zasáhnout zejména Francii a Německo. Může být ještě horší než v roce 2015, protože jeden milion Alžířanů má dvojí občanství, francouzské a alžírské a tím i právo na vstup do schengenského prostoru… Upozorňuje na to rakouský Kroner Zeitung. Musíme být připravení chránit své hranice a musíme mít připravenu hráz proti imigrační povodni.

V případě občanské války dokonce každý Alžířan by měl nárok na azyl. A to v zemi, kde je více než dvakrát tolik obyvatel než v Sýrii a je co by kamenem dohodil do Evropy.

Musíme být připravení chránit své hranice a musíme mít připravenu hráz proti imigrační povodni. Schengenský systém bohužel znamená, že kromě slušných občanů evropských zemí se mohou přes hranice volně pohybovat i zločinci a teroristé, aniž by je kdokoli zkontroloval. SPD podporuje bezvízový styk a volné cestování občanů vyspělých zemí, ale nikoliv občanů rozvojových či muslimských zemí. A současně s hraničními kontrolami, aby byla zajištěna bezpečnost českých občanů a abychom mohli případně zadržet teroristy a zločince na našich hranicích.

Potenciální islámští teroristé jsou jen kousek od našich hranic a někteří se na našem území i pohybovali. Stavět hráz a povodňové zábrany až při povodni, je pozdě. A vidíme, že Německu a západní Evropě jsou v muslimské záplavě minimálně po pás. Brzy to může být po krk a o krk jim půjde. Nesmíme dopustit, aby to, co se děje v západní Evropě, bylo i u nás. První ukázky toho jsme již zaznamenali.

Společně s dalšími vlasteneckými a antiislamistickýmu stranami máme šanci ubránit Evropu, když nás podpoříte. Náš kamarád a italský ministr vnitra Matteo Salvini již ukázal, jak umí zatočit s nelegálními imigranty, nelegální imigraci do Itálie prakticky zastavil. Stejně tak rakouští Svobodní zakazují propagaci politického islámu a zavírají nenávistné mešity. Nejsme v tom sami a máme silné spojence! Pokud nechcete, aby Vám vládli Merkelová, Juncker a Soros, přijďte k REFERENDU o EU 24. a 25. května!

https://www.krone.at/1875160

2019-04-11T09:22:16+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0