Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Ukazuje se, co jsou takzvaní „uprchlíci“ zač. Obyčejní piráti. Tanker unesla stovka migrantů, které jeho posádka zachránila u břehů Libye.

Aktualita

Radim Fiala: Ukazuje se, co jsou takzvaní „uprchlíci“ zač. Obyčejní piráti. Tanker unesla stovka migrantů, které jeho posádka zachránila u břehů Libye.

Odmítli se vrátit do vlasti a donutili kapitána lodi plout na Maltu. Speciální jednotka maltského námořnictva zasáhla a loď dostala pod kontrolu. Náš kamarád a italský ministr vnitra Matteo Salvini je správně označil za piráty a organizované zločince. Musíme bránit naše hranice!

„Toto nejsou migranti v tísni, jsou to piráti, Itálii uvidí pouze dalekohledem,“ řekl Matteo, který po svém nástupu do funkce ministra vnitra loni v červnu v rámci boje proti migraci neváhal uzavřít italské přístavy pro lodě nevládních organizací zaměřených na záchranu migrantů. „Jasně jde o případ organizovaného zločinu,“ uvedl Facebooku, „naše přístavy zůstanou zavřené.“

Jen připomeňme, jak se případy pirátství trestaly v minulosti. Možná bychom se k takové praxi mohli vrátit a zločinci a piráti by si ilegální příchod do Evropy rozmysleli. Jasně podporujeme našeho kamaráda Mattea Salviniho. Řada neziskovek podporuje nelegální migraci. Ty by měly být podle nás postaveny mimo zákon!

Volte prosím hnutí SPD a společně s dalšími vlasteneckými silami včetně Mattea uchráníme naši zemi, naše občany, naše ženy, dívky a děti před tím, aby je sexuálně napadali, znásilňovali, okrádali a vraždili zdivočelí imigranti! Musíme si pomoci my sami. EU není řešením problému, ale jeho příčinou, protože nelegální imigraci ještě napomáhá. Přijďte prosím k volbám do Evropského parlamentu 24. a 25. května. Spolu se ubráníme.

https://www.novinky.cz/…/501016-migranti-z-afriky-unesli-lo…

2019-03-29T10:00:20+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0