Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: To je naprostá sebevražda. Francie bude dovážet vojáky a teroristy Islámského státu ze Sýrie zpět do Francie.

Aktualita

Radim Fiala: To je naprostá sebevražda. Francie bude dovážet vojáky a teroristy Islámského státu ze Sýrie zpět do Francie.

V Sýrii by dostali trest smrti, ve Francii dostanou džihádisté, kteří vraždili, maximálně sedm až deset let. Francouzská vláda tak ohrožuje bezpečnost nás všech! Člověk už má pocit, že sluníckáři a neomarxisté dovážejí džihádisty do Evropy cíleně!

Francouzský ministr vnitra Christoph Castaner vládní plán hájí tím, že francouzské džihádisty je lepší mít „pod kontrolou“, tedy před soudem a případně ve vězení. To si snad dělá legraci? Já myslím, že nejlepší by bylo, kdyby je odsoudili rovnou v Sýrii. Proč tady máme vyživovat vrahy? Až je pustí z vězení, budou znova ohrožením pro nás pro všechny!

Proto potřebujeme kontroly na našich hranicích, aby k nám nemohli proniknout islámští teroristé a nelegální imigranti. Volné cestování ano, ale s pasovými kontrolami. Stavět hráz a povodňové zábrany až při povodni, je pozdě. A vidíme, že ve Francii a západní Evropě jsou v muslimské záplavě minimálně po pás. Brzy to může být po krk a o krk jim půjde. Nesmíme dopustit, aby to, co se děje v západní Evropě, bylo i u nás. Braňme naši zemi a vy prosím podpořte hnutí SPD.

https://www.idnes.cz/…/francie-islamiste-syrie-dzihadiste.A…

2019-02-09T19:33:25+02:00

Aktuality

Bude učit kdokoli?

Pátek 03.07.2020|

Mudr. Ivan David: Bude učit kdokoli? Novela zákona o pedagogických pracovnících, podle které bude výjimka, že učit může i nekvalifikovaný učitel, potvrzena jako pravidlo, pochází z dílny ministerstva školství, ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0