Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Opět se ukázalo, že je dobře, že hnutí SPD podpořilo prezidenta republiky Miloše Zemana v prezidentské volbě, i když s ním v některých dílčích věcech nesouhlasí

Aktualita

Radim Fiala: Opět se ukázalo, že je dobře, že hnutí SPD podpořilo prezidenta republiky Miloše Zemana v prezidentské volbě, i když s ním v některých dílčích věcech nesouhlasí

Prezident totiž na TV Barrandov řekl, že uvažuje o tom, že bude vetovat případné uzákonění možnosti manželství pro homosexuály a že manželství je podle něj určeno k tomu, aby rodina vychovávala děti.

Prezident též uvedl, že zvažuje, že by dal Řád Tomáše Garrigua Masaryka katolickému knězi Petru Piťhovi, který v zářijovém kázání odmítl Istanbulskou úmluvu. Istanbulská úmluva je založena na zvrácené genderové ideologii.

Jsme rádi, že prezident vyjádřil vůli hájit tradiční klasickou rodinu podobně, jak to činí SPD. Stejně tak bychom přivítali, kdyby ocenil profesora Piťhu, který podobně jako my upozornil na zvrácenou genderovou teorii (která tvrdí, že pohlaví je konstrukt a že pohlaví je libovolně měnitelné) a stejně jako my kvůli tomu čelil mediální kampani.

Prezident Zeman též řekl, že řada starostů si v rozhovorech s ním stěžuje na to, že katolická církev nedodržela původní slib a vymáhá i majetek, který je v držení obcí. „Je-li tomu tak, pak nedodržení slibu má samozřejmě za přirozený následek tuto reakci,“ doplnil. I to je prohlášení, se kterým souhlasíme. Jde nám o spravedlnost a transparenci.

https://www.novinky.cz/…/494158-zeman-uvazuje-o-vetu-pripad…

2019-01-11T11:36:03+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0