Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Takže tady máme další příklad „multikulturního obohacení“ nedaleko od našich hranic.

Aktualita

Radim Fiala: Takže tady máme další příklad „multikulturního obohacení“ nedaleko od našich hranic.

Šokující případ řeší od soboty policie v bavorském Ambergu. Čtyři žadatelé o azyl ve věku 17 až 19 let zmlátili a zranili celkem 12 lidí. Své oběti si vybírali náhodně a stali se jimi jak děti, tak dospělí, muži i ženy, napsal server týdeníku Focus.

Policie deníku Mittelbayerische Zeitung sdělila, že se měly odehrát děsivé scény. Oběti popisovaly, že je mladíci povalili na zem, mlátili brutálně je hlava nehlava a kopali do nich. Pokud jim chtěli uniknout, neměli šanci…

Těchto případů bude nadále přibývat a lze „poděkovat“ jen a jen Angele Merkelové a Evropské unii za její multikulturní vítačskou politiku. Je to další důvod pro to, abychom obnovili kontroly na našich hranicích, aby do naší země nemohli vstupovat islámští násilníci a teroristé.

Musíme se bránit proti tomu, abychom se nepotopili společně s Titanikem se jménem západní Evropa, která je více a více a islamizovaná a u níž je vůbec otázka, zda se před islamizací ubraní. My máme šanci se ve středoevropském prostoru ubránit, ale musíme odmítat sluníčkářské a islamistické hrůzy, které nám vnucují ze západní Evropy, z Berlína a Bruselu.

https://www.novinky.cz/…/493206-biti-kopance-nadavky-ctyri-…

2019-01-02T15:45:18+02:00

Aktuality

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Odebírejtenovinky

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0