Úvodní stránkaNovinkyRadim Fiala: Národní centrála proti organizovanému zločinu potvrdila to, před čím již dlouhou dobu varujeme. Označila nekontrolovatelný vstup muslimů do ČR za nebezpečný z hlediska hrozby terorismu.

Aktualita

Radim Fiala: Národní centrála proti organizovanému zločinu potvrdila to, před čím již dlouhou dobu varujeme. Označila nekontrolovatelný vstup muslimů do ČR za nebezpečný z hlediska hrozby terorismu.

(V České republice funguje větší množství firem a agentur s majiteli z arabských zemí, které muslimům zprostředkovávají veškerá povolení k pobytu na českém území.)

(Centrála také uvedla, že v souvislosti s porážkou Islámského státu můžeme předpokládat přesun bojovníků Islámského státu či jejich příbuzných do Evropy, což s sebou nese bezpečnostní riziko spojené s jejich možnou radikalizací nebo přípravou teroristických útoků. Podle NCOZ v současnosti pokračuje trend průjezdů lidí směřujících přes české území do oblasti bojových operací v Sýrii, nebo opětovných návratů těchto „cestujících džihádistů“ do zemí původu, tedy hlavně do západní Evropy. K těmto účelům slouží především pražské Letiště Václava Havla.)

V této souvislosti dodávám, že hnutí SPD podporuje, aby na hranicích byly obnoveny kontroly, aby na naše území nemohli libovolně vstupovat islámští teroristé a zločinci. Islám je nenávistná ideologie a je dobře, že si rizik spojených s islámem všimly i státní orgány. Uděláme vše pro to, aby muslimští teroristé nepodřezávali české občany a nevyhazovali je do vzduchu tak jak to dělají v západní Evropě. Abychom tomu zabránili, potřebujeme vaši podporu.“

http://tn.nova.cz/…/nekontrolovany-vstup-muslimu-do-ceska-j…

2018-12-07T12:23:55+02:00

Aktuality

Podpořte hnutí SPD

Úterý 07.07.2020|

Tomio Okamura: Co si o tom myslíte? Hnutí SPD je jediný relevantní politický subjekt, který prosazuje obnovení naší suverenity a vystoupení z Evropské unie. Česká republika na 1. místě!  Například ...

Všechny aktuality

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Přidejte se k nám

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Newsletter

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Zapojte se

Vložením osobních údajů souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

0
0
0