Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: Prosazujeme odvolatelnost a hmotnou odpovědnost politiků a soudců

Jedním z nejdůležitějších politických témat, které prosazuje naše hnutí SPD je přímá demokracie, která dává možnost všem občanům vyjádřit svou vůli nad jakoukoli otázkou, přímo volit a odvolávat politiky a zaručuje vymahatelnou odpovědnost politiků či soudců. A tím se z ní stává nejspravedlivější a nejdemokratičtější politický systém.
Dovolte mi, abych Vám představil lídra naší koaliční kandidátky SPD a SPO, kde je čestným předsedou prezident Miloš Zeman, pro říjnové krajské volby ve Středočeském kraji, kterým je místostarosta obce Všechlapy u Nymburka a člen předsednictva SPD pan Radek Rozvoral.
Ano, prosazujeme společně přímou demokracii, tedy tu pravou demokracii, jejíž pojem pochází z řeckého slova „demokratía“, to znamená „vláda lidu“, což je forma vlády, ve které se všichni občané podílejí různými formami na řízení své země. Funguje to již dlouho v mnoha nejvyspělejších zemích světa a asi nám nejbližším příkladem jsou Švýcarsko či Lichtenštejnsko. V těchto zemích de facto neexistují vnitřní konflikty a to i přes to, že zde žijí lidé mluvící několika jazyky a tím pádem vyznávající různou kulturu.
Skutečnou demokracii poznáme podle toho, jestli se i ten nejobyčejnější občan a nejchudší domůže spravedlnosti. Teprve potom můžeme mluvit o pravé demokracii. A jak na tomto jednoduchém příkladu vidíte, naše republika má k demokracii opravdu hodně daleko. A my v našem hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) to chceme změnit.
Pokud by v evropských státech existoval systém přímé demokracie s odvolatelností, hmotnou, trestní a osobní odpovědností politiků, po které již několik let volám, nikdy by nedošlo k takovému imigračnímu šílenství, kterým si teď procházíme. Je to proto, že by si všichni vedoucí politici velice rozmysleli páchat zlo proti drtivé většině obyvatel.
Nenazývali bychom je multi-kulti, jelikož žádné multi-kulti by nebylo. Pokud by totiž nad politiky visel Damoklův meč v podobě jejich možné odvolatelnosti, Merkelová, Juncker, Sobotka ani Dienstbier z ČSSD či ministr Pelikán za hnutí ANO by si nedovolili říkat to, co v současné době plácají a dělat to, co páchají. No, a pokud by si přeci jen stáli za svým, lidé by jim to ihned spočítali.
Vážení přátelé, naše hnutí hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) bude vždy ctít takové hodnoty, jako je svoboda, demokracie, solidarita, spravedlnost, prosperita, rodina a zodpovědnost k příštím generacím!
Milí voliči, hnutí SPD zastaví nelegální imigraci a bude vždy a na prvním místě prosazovat zájmy České republiky a českých občanů!
Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572
A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz
Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf
Chcete mít placku SPD na své profilové fotce na Facebooku? Je to jednoduché, klikněte na tento odkaz: http://twibbon.com/support/svoboda-a-přímá-demokracie Poté klikněte na zelené tlačítko „Add to Facebook“, poté na zelené
tlačítko „Add the Twibbon to Facebook“ a následně ještě na zelené tlačítko „Set as your Facebook profile picture“ a máte hotovo!
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět v říjnových krajských volbách a ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!
A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd
Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz
Děkuji a přeji, ať se Vám daří.