Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: „Nesmíme naši zemi rozdat nepřátelským migrantům – to je dnes národní zájem číslo jedna“- můj nejnovější rozhovor pro Parlamentní listy

„Nesmíme naši zemi rozdat nepřátelským migrantům – to je dnes národní zájem číslo jedna. Když jednou povolíme usazování takových migrantů na našem území, jako to již dělá Sobotkova a Babišova vláda, už bude velmi těžko cesta zpět,“ varuji v aktuálním rozhovoru pro Parlamentní listy. Jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte. A co si o tom myslíte Vy?

1) Rakouský kardinál Christoph Schönborn pronesl varování při příležitosti křesťanského svátku Jména Panny Marie, který je připomínkou a vděkem za vítězství nad Turky v bitvě o Vídeň před 333 lety. Podle informací z vídeňské arcidiecéze kardinál řekl: „Dojde k islámskému dobytí Evropy. Mnoho muslimů po tom touží a tvrdí, že s Evropou je konec.“ Kardinál Schönborn požádal Boha o smilování nad Evropou a jejími obyvateli, kteří podle něj jsou „v nebezpečí zániku křesťanského dědictví.“ Souhlasíte s ním? Je „saracén“ opět hrozbou?

Hrozbou není Turek, ale v prvé řadě muslim, nehledě na národnost, který věří prorokovi, že celá planeta patří muslimům. V Turecku proběhl nedávno zinscenovaný puč, ale navzdory tomu, že byl uměle vyvolaný, svědčí o tom, že tam jsou statisíce lidí, kteří si přejí mírumilovný sekulární stát.

2) Co říkáte výsledkům posledních zemských voleb v Německu a tomu, jak se k nim staví Angela Merkelová?

Posilování AfD je podle mého překvapivě mírné – Německo neuvěřitelně trpí kriminalitou a parazitováním nejen migrantů novodobých, ale i díky starším muslimským komunitám – to, že má Merkelová vůbec nějakou podporu, je vlastně zázrak. Postoje Merkelové už nemá smysl komentovat – ta ženská je mimo jakoukoli logiku.

3) A změní se podle vás něco v migrační politice EU i v jiných oblastech? Je vůbec EU schopná nějaké sebereflexe a zásadní změny k lepšímu? Lidé důvěřují EU stále méně, přesto Brusel a Berlín volá po větší centralizaci a vytvoření evropské armády… A směrnice, nařízení, předpisy, kvóty, výhrůžky pokutami za nepřijetí uprchlíků chrlí dál…

Za dva roky jsou evropské volby – ty doufám zametou se všemi vítači a centralisty. A každý vidí, že lidé jako Juncker jsou mimo realitu. Ale jsou v současnosti podporovaní dalšími multikulturními blázny jako je český premiér Sobotka a jeho ČSSD či ministr spravedlnosti Robert Pelikán za hnutí ANO.

4) A myslíte si, že evropským elitám lidi, zatím jen verbální, změnu postoje uvěří? Může se vůbec současná částečně zdiskreditovaná „elita“ typu Junckera, Schultze, Merkelové, Hollanda… zachránit? Nenehradí je spíš „populisté“ typu Le Penové, Hofera…? Nebo někdo jiný?

Omlouvám se, ale kdo je populista? Lidé jako Le Pen, Hofer nebo já neříkají nic jiného než co je realita – a ne vždy to je populární. Spíš bych takové politiky jako jsme my nazýval třeba politicky nekorektní – odmítáme věci lakovat narůžovo. A doufám, že všichni politici se naučí říkat pravdu. Nikoliv obelhávat voliče jako je tomu nyní – a vidíme to i na Sobotkově a Babišově vládě.

5) Někteří evropští politici začínají brát částečně zpátečku a tu více a tu méně začínají vystupovat proti migraci. Také hovoří o tom, že je třeba otevřeněji komunikovat s občany a brát na ně více zřetel. Viz například poslední neformální summit EU v Bratislavě. Co je k tomu vede? To zázračně prozřeli, nebo se bojí lidí?

Obojí – každý ví, že nelze integrovat migranty, kteří k nám přicházejí jako analfabeti, s hodnotami v naprostém rozporu s demokracií a evropským humanismem.
Navíc všude se blíží nějaké volby – od prezidentských až po evropské. Někteří z těch, kdo nedávno hlasovali pro kvóty, jako byla většina europoslanců Sobotkovy vlády, a nečinně trpěli děravé nefunkční hranice, vidí, že přestřelili.
Problém je, že to dostatečně stále nevidí evropská veřejnost – víte, co se tu dělo? Po desítku let sem přicházeli nelegální migranti – protizákonně překračovali hranice Schengenu a namísto, aby byli zatčeni, potrestáni a vyhoštěni, tak EU několik let diskutovala, že nelegály zlegalizuje kvótami a nakonec to EU taky udělala. A nejen to – začala diskuze o tom, že sociální dávky migrantům se mají v celé EU zvednout na německou úroveň. Co na to řeknete jako migrant nebo pašerák lidí? No to je ale supr lákadlo pro všechny chudé z Afriky i Asie. EU – tedy Merkelová a Juncker nebo u nás ministr Dientsbier za ČSSD říkají – přijďte k nám a my se o vás postaráme. Nemusíte mít pasy, doklady – hlavně, abyste tu byli, a my už vždycky nějakou miliardu pro vás najdeme. Kdo odolá ve třetím světě takovému lákadlu?
Samozřejmě tyhle politiky je třeba zavřít do blázince, protože není možné, aby tohle dopustil někdo s normálním mozkem v hlavě.

6) Hovoří se o možném rozpadu EU. Myslíte si, že k němu dojde? A bylo by to dobře, nebo špatně? Nebylo by lépe postavit spolupráci evropských národů na nových základech bez nynějších zdiskreditovaných evropských a bruselských politiků a úředníků typu Junckera či Schultze a bez těch desítek tisíc stran unijního práva a předpisů a těžkopádné zabetonované mašinérie?

Ano, EU, jak ji známe, je doufám u konce, ale to neznamená přece konec evropské spolupráce – naopak, my v našem hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) s ostatními evropskými stranami a partnery spolupracujeme velmi úzce a je jasné, že když bude ve Francii prezidentkou Marine Le Pen nebo v Rakousku pan Hofer, že se to změní. Naopak – budeme mít velmi dobré přátele, kteří nám budou pomáhat, protože jsme přátelé – nebudou třeba direktivy z Bruselu, abychom společně dělali to, co pro nás všechny bude prospěšné.
Nová Evropa bude Evropa spolupracujících suverénních národních států. Bude zachovaný volný obchod i pohyb našich občanů, takže se změní jen jediné – Brusel nebude diktovat a ani se na něj nebudou moci vymlouvat politici. Každý bude odpovědný sám za sebe. Přesně to prosazuje naše hnutí SPD ve společné evropské frakci ENF, kterou vede Marine Le Pen, a kde je naše hnutí jediným vybraným zástupcem z Českou republiku.

7) A co Visegrad plus jako alternativa? Mohla by se přidat část Balkánu, Pobaltí… V minulosti sehrávalo v prostoru mezi Ruskem a Německem určitou stabilizující a bezpečností roli po určitou dobu habsburské soustátí. Není tedy alternativou vytvořit zde nějakou alianci suverénních států a zónu volného obchodu?

Zónu volného obchodu už máme v rámci Evropského hospodářského prostoru – členství v něm není podmíněno členstvím v EU a volný pochyb máme podle smlouvy ze Schengenu, takže nemusíme vymýšlet nic nového – jen zrušit Brusel.
Pokud jde o Visegrad, je fajn a tuto spolupráci podporuji, ale my jako exportní země potřebujeme skutečně i Západní Evropu – tím spíš, že se tam našemu hnutí SPD podařilo získat skutečně silné a dobré přátele z naší frakce, například předsedkyni francouzské Front National Marine Le Pen, předsedu holandské Strany pro Svobodu Geerta Wilderse nebo předsedu rakouských Svobodných Hanse Christiana Stracheho, kteří jsou všichni před volbami na prvním místě v národních preferencích .

8) Když jsme vstupovali do EU, zaznívalo, že budeme pod dohledem „vyspělejších“ zemí. Někteří skalní zastánci EU říkají, že si v ČR neumíme a nemáme vládnout sami, ale potřebujme, aby nám vládl „moudrý“ Brusel či Berlín, kde je politická kultura na vyšší úrovni, je tam menší korupce, jsou tam kvalitnější zákony…
Také se říká, že Češi jsou „potížisté“. Máme vše odkývat Bruselu a Berlínu a Washingtonu, jak někteří prosazují? Nevyjednáme více, když budeme dělat drahoty? Není to lepší než se chovat jako laciná holka, která za pár drobků hned vleze s každým do postele? Není lepší naopak zvažovat různé možné nabídky dle rozumného kalkulu, co nám více přinese, a zvyšovat tak cenu za to, co můžeme pro někoho udělat?

Je třeba říct, že každá normální země hájí přednostně svoje vlastní zájmy a jen naprostý ignorant může tvrdit, že tomu tak není ani v EU – i tady vyhrávají zájmy velkých hráčů nebo silných lobbistů.
Problém je tady v tom, že lobbisté Washingtonu nebo Bruselu pak nutí své zájmy všem členům bez ohledu na jejich zájmy. My říkáme – máme svoje zájmy a respektujeme ty vaše a pokud se chceme dohodnout, musíme najít nějakou cestu přijatelnou pro oba. Brusel ovšem prosazuje zájem jedné strany proti všem a to diktátem. EU po léta nijak nechrání společné hranice a pak chce po nás, abychom u nás usadili ty, kdo nestřežené hranice nelegálně překročili. To nejen porušuje naši suverenitu, ale i mezinárodní azylové dohody.
Politická kultura Berlína a Bruselu je dnes kultura říšského protektora ve smyslu: Zařaď se a drž hubu! O korupci bych raději nemluvil – ta je přece všude a věřte, že v Západní Evropě se krade a korumpuje o ligu výš. Politické elity jsou tam prohnilé až na kost. Proslulá je tím nejen Francie – viz korupční aféry od krajských politiků až po prezidenty – ale vzpomeňme na Gripeny nebo firmy jako Shell. Velké firmy tu spolu se státem korumpují politiky v jiných státech, přičemž na to existuje velmi sofistikovaný systém, který úplatky umožňuje dávat dokonce do nákladů. Západní politici po léta spolupracovali a spolupracují s nejodpornějšími diktátory a zločinci po celém světě, jen aby získali přírodní suroviny nebo zakázky. Kam my se na tyhle zločince hrabeme. A ještě k potížistům – to my moc nejsme, jelikož máme servilní vlády a typickou ukázkou slabé a servilní vlády je také ta současná Sobotkova – kvóty nejprve v europarlamentu naši vládní poslanci schválili a pak před nimi Sobotka shrbil hřbet, protestoval jen na oko, a nakonec je přijal. Slováci nebo Maďaři řekli jasně: Ne, nikdy. I kdyby se měli soudit, řekl maďarský premiér Orbán. To je slovo politika. Nikoliv to, co předvádí Sobotkova a Babišova vláda.
Ano, tady se nám vládní koalice snaží vytvořit umělý dojem bojovníků s Bruselem. Prosím, podívejte se na hlasování v Bruselu a pak se bavme. Skutečnost je pravý opak.

9) Zastánci EU říkají, že EU zabránila válkám. Souhlasíte s tím, přestože do 70. let polovina západoevropských států nebylo v EHS, ale v EFTA? A nehrálo větší roli NATO a fakt, že v době studené války evropské státy si spolu válčit nemohly dovolit s ohledem na hrozbu ze SSSR? A co říkáte názorům, že centralizační politika EU může naopak vyvolat a vyvolává pnutí mezi národy a může přinést válku mezi státy či občanskou válku?

Ano – válkám do roku 1990 zabránila odstrašující síla jaderného arzenálu Sovětů. Jakmile se USA podařilo Sověty rozbít, tak války přišly – povedlo se rozbít Jugoslávii a odstartovat války v Evropě. A poslední konflikt na Ukrajině je přece ukázkovou vizitkou destrukční práce EU, NATO a USA, které po léta pracovaly na vygradování napětí na Ukrajině, na protiruských provokacích, až to skončilo tím, že se ruskojazyčná část Ukrajiny rozhodla odtrhnout. I slepec vidí, že Majdan nevyprovokovali Rusové, ale probruselské síly, které si slibovaly, že získají Ukrajinu a posunou NATO k další části ruské hranice. Bez falešných slibů Ukrajincům a ukrajinskému prezidentovi by k žádné válce nedošlo. A že tyto sliby byly falešné, to už po dvou letech od Majdanu vidí všichni. Ukrajina je v totálním ekonomickém kolapsu. Takže je to bohužel naopak – současné NATO a EU znamenají přímé ohrožení míru jak v Evropě, tak i na jiných kontinentech. To vidíme i na dalších příkladech, kdy došlo k destabilizaci států severní Afriky a Blízkého východu, čehož důsledkem je současná migrační vlna.

10) Jaký je dle vás český národní zájem?

Přežití našich národů – přežití naší kultury a suverénního českého státu. Proto nesmíme naši zemi jen tak přepustit kolonistům z jiných nám nepřátelských kultur. Indiáni první kolonisty z Evropy vítali. Když zjistili, že po první desítce přichází stovka, pak tisícovka a pak další, bylo pozdě. Přišli o svou zemi, byli v podstatě vyhubeni a jsou dnes trpěnou méněcennou menšinou ve své vlastní zemi.
To je realita, která nás čeká, pakliže neřekneme jasné dost současné politice Bruselu a Sobotkovy vlády – zažily to národy v Turecku, které byly řecké, zažily to národy severní Afriky včetně Egypta, kde všechny původně středomořské kultury podmanili a vyhubili Arabové. Pád Říma a celého antického světa nezavinilo pár germánských kmenů – to je přece mýtus. Příčina byla zcela jasná – byla to postupná kolonizace Středomoří muslimy. Dobývali jednu římskou kolonii za druhou, ovládli Středozemní moře a tedy obchod – zdroj financí – a tak položili Řím na lopatky. A po staletí se kolonizační politika muslimů opakuje – přijde pár obchodníků, pak pár dalších osadníků a hlásají mír – jakmile získají sílu, je veta po míru. To je podstata islámu – infiltrovat se a jakmile mám převahu, ihned převzít moc a potlačit všechny nevěřící.
Dnes musíme opět po staletích ubránit zemi muslimským kolonistům. Otec vlasti Karel IV. zakázal pod trestem smrti usazování muslimů v Českém království. Věděl, co dělá. Nesmíme naší zem rozdat nepřátelským migrantům – to je dnes národní zájem číslo jedna. Když jednou povolíme usazování takových migrantů na našem území, jako to již dělá Sobotkova a Babišova vláda, tak již bude velmi těžko cesta zpět.

11) Jak bychom se za současné situace měli stavět k Rusku, k NATO, USA a TTIP?

TTIP je smlouva, kterou je potřeba odmítnout, jelikož není možné nadřazovat zájem nadnárodních korporací nad zájmy jednotlivých států. Po volbách do Poslanecké Sněmovny za rok a do Evropského parlamentu za dva roky bude před námi úkol koncipovat nějakou oboustranně výhodnou transatlantickou smlouvu, nikoliv TTIP. Samozřejmě je potřeba výsledkem voleb vyměnit Sobotkovu vládu, která se k TTIP staví kladně. USA jsou dnes otázka – přes příšernou agresivní zahraniční politiku je to země, kde žijí zároveň miliony schopných a slušných obyčejných lidí, kteří stojí za přátelství. Záleží tedy na tom, kdo se chopí příští vlády po prezidentských volbách. Pokud to bude zbrojní lobby reprezentovaná Hillary Clintonovou, pak to bude jen pokračování stupňování agresí na celé planetě, protože tohle z principu současné majitele vlády USA živí.
Pokud zvítězí jediný kandidát neplacený zbrojní lobby – Donald Trump – pak máme v zahraniční politice USA velkou naději na změnu. USA přestanou financovat terorismus, přestanou destabilizovat země, přestanou vyvolávat občanské války a skončí agresivní politika NATO vůči Rusku, a tím pádem si můžeme oddechnout hlavně my, protože válku s Ruskem by odnesla hlavně Evropa. Naším cílem ve střední Evropě musí být dlouhodobá stabilizace naší oblasti, nikoliv stupňování napětí. S Ruskem bychom měli navazovat korektní partnerské vztahy, nikoliv se podílet na stupňování napětí. Průměrný Američan ani netuší, co je Česká republika nebo Praha. Průměrný Rus má naopak přečteného Haška a poslouchá Smetanu nebo Dvořáka. Většina Rusů má ráda Čechoslováky. V tomhle jsme si víc blízcí, než si myslíme. Proto bychom se neměli uzavírat, ale hledat společné styčné se zeměmi celého světa a tam, kde to jde, se snažit spolupracovat.

Více na: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Okamura-Drz-hubu-To-nam-vzkazuji-Sobotku-Merkelovou-a-Dienstbiera-bez-mozku-je-treba-zavrit-do-blazince-jinak-budeme-vyhubeni-456466