Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: Nechci žádné cizí žoldáky na území ČR

Považuji výroky německé kancléřky Angely Merkelové o tom, že islám k Německu patří a že za terorismus migranti nemohou, za projev naprosté politické ignorance. Jde o výroky potvrzující fakt, že islamizace Evropy má politickou podporu těchto politiků a imigrace je součásti demografické, tedy populační, koncepce Evropské unie. Evropské politické elity, mezi které patří i česká Sobotkova vláda, připravují konec národních států a jejích kultur.

V této souvislosti odmítám volání premiéra Sobotky po společné evropské armádě. Považuji to za pokus dokončit odzbrojení národních států Evropy a připravit okupační síly, které budou potlačovat vlastenecký odpor. Za naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) říkám jasně, že tady nechceme žádné cizí žoldáky. Chceme armádu suverénní České republiky, plně podřízenou v souladu s Ústavou prezidentovi republiky, jejichž vojáci budou přísahat České republice a nikomu jinému.

Jsem přesvědčen o tom, že suverénní národní státy si hranice zajistí samy. Premiér Sobotka i v souvislosti s návštěvou kancléřky Merkelové v České republice zřejmě spřádá plány na svoji osobní kariéru eurokomisaře a zároveň prozrazuje, že tito globalisté chtějí připravit evropským národům nové 21. srpny 1968. Tak zvaná společná evropská armáda totiž nebude sloužit ničemu jinému, než mocenské nadvládě Bruselu nad národními státy.

Merkelová, Sobotka a další takzvané elity musí být smeteny demokratickými volbami a musíme se postavit na rozhodnou obranu naší suverenity, svobody, demokracie a kultury.

A já Vás prosím o podporu našeho hnutí SPD v říjnových krajských volbách, do kterých jdeme v koalici se Stranou práv občanů (SPO), kde je čestným předsedou prezident Miloš Zeman. Ve společné koalici kandidujeme ve všech krajích kromě Zlínského a Pardubického – tam kandiduje naše hnutí SPD samostatně.

Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.

Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Leták-SPD-vysoké-rozlišení.pdf

Chcete mít placku SPD na své profilové fotce na Facebooku? Je to jednoduché, klikněte na tento odkaz: http://twibbon.com/support/svoboda-a-přímá-demokracie Poté klikněte na zelené tlačítko „Add to Facebook“, poté na zelené
tlačítko „Add the Twibbon to Facebook“ a následně ještě na zelené tlačítko „Set as your Facebook profile picture“ a máte hotovo!

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět v říjnových krajských volbách a ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Děkuji a přeji, ať se Vám daří.