Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: Muslimy nelze integrovat

Vítám, že bavorská CSU, která je ve vládní koalici s CDU Angely Merkelové, přijala nově teze, o kterých v České republice hovořím už roky – a byl jsem za tyto svoje názory léta českými médii, mainstreamovými politiky a tzv. politology odsuzován a špiněn, nikdy jsem však ze svých názorů neslevil.
Německá CSU přijala program, v němž je prosazování tzv. vedoucí kultury vycházející z tradic antiky, křesťanství a judaismu, přihlášení se ke křesťanskému obrazu člověka a odmítání paralelní společnosti. CSU chce bojovat proti politickému islámu, který přináší násilí a ničení. A dokonce i německý ministr vnitra Thomas de Maziere z koaliční CDU chce, aby Evropská unie vracela imigranty do Afriky ještě na moři a umísťovala je do táborů mimo Evropu, kde se rozhodne o jejich azylu.
Jediné, co může nás i ostatní Evropany trápit, je smutný fakt, že zmoudření alespoň části německých vládnoucích elit trvalo tolik let a stále se netýká celého německého politického mainstreamu.
Současný politický vývoj je ukázka tristní intelektuální a politické neschopnosti – nebo upřímněji – totální absence zdravého rozumu ve vedoucích zemích Evropské unie v čele s Německem, protože kdo jiný má tak velké zkušenosti s nemožností integrace muslimů, s kriminalitou muslimských migrantů a jejich potomků, s jejich parazitickým způsobem života a dalšími negativními jevy s tím spojených. V Západní Evropě mají přece obrovské zkušenosti v objevování dalších a dalších slepých uliček k nalezení receptu integrace neintegrovatelných.
Přesto všechno jsou vládnoucí politici zaslepení, včetně českého premiéra Bohuslava Sobotky a Andreje Babiše. To, co obyčejný člověk v hospodě čtvrté cenové věděl před mnoha lety, k tomu se elity dobírají až dnes poté, co máme za sebou také stovky nevinných evropských obětí migrace a další nedozírné škody jsou ještě před námi.
A já Vás prosím o podporu našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) v klíčových volbách do Poslanecké sněmovny příští rok v říjnu, abychom mohli změnit politiku směrem k přímé demokracii, spravedlnosti a prosperující, bezpečné a suverénní České republice. Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky.
Co si o tom myslíte Vy? A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět příští rok ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz ). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf

Děkuji a přeji, ať se Vám daří.
Foto: Reuters