Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: Migrant se 4 manželkami a 22 dětmi na dávkách

Další a další fakta šokují naivní Evropany, kteří skočili na lep vedení Evropské unie, Merkelové, Sobotkovi a dalším podobným politikům, sluníčkářům a jiným „vítačům“. Právě byl zveřejněn další případ syrského migranta, který žije v Německu se 4 manželkami a 22 dětmi na dávkách. Na práci prý nemá čas a ani si prý vydělávat prací nemůže. Informace zveřejnili německé deníky Bild a Rhein-Zeitung.
Syřan, který se jmenuje Ghazia, vysvětluje svoji situaci takto: „Podle naší islámské víry mám povinnost navštěvovat každou rodinu stejně a nikoho neupřednostňovat. Jsem prakticky pořád na cestě za rodinou, ačkoliv bych rád pracoval,“ řekl. Syřan měl v Sýrii firmu poskytující různé autoslužby a podle listu Rhein-Zeitung měl v Sýrii velký dům a služebnictvo, ale nyní pobírá s rodinou dávky.
Korán říká, že si muslimové si mohou vzít více manželek za předpokladu, že je uživí. Třeba i dávkami z kapes německých daňových poplatníků. Jelikož však Německo polygamii, tedy mnohoženství, neuznává, musel Ghazia označit jen jednu ze svých žen za manželku a ostatní jako partnerky a matky svých dětí, uvedl deník Bild.
Ghazia se svou oficiální manželkou žije ve městě Montabaur a ostatní Ghaziovy ženy a děti žijí v širším okolí, takže je Syřan často z domova pryč, aby se „postaral“ i o ně.
A já znovu a znovu biju na poplach. Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) zásadně nesouhlasí s jednáním Sobotkovy a Babišovy vlády, která nejenže přijímá africké a arabské migranty do České republiky, ale ještě navíc na jejich trvalou integraci utrácí ze státního rozpočtu miliardy korun. My v našem hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) říkáme jasně: PENÍZE NAŠIM LIDEM, NE MIGRANTŮM. Prosazujeme od počátku jako jediný subjekt v Parlamentu nulovou toleranci nezákonné migrace a migrace v rámci současné migrační vlny.
A já Vás prosím o podporu našeho hnutí SPD v klíčových volbách do Poslanecké sněmovny příští rok v říjnu, abychom mohli nadále prosazovat náš politický program.

Co si o tom myslíte Vy? A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět příští rok ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz ). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf

Děkuji a přeji, ať se Vám daří.