Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: MAKAT NE, ale PARAZITOVAT ANO!

MAKAT NE, ale PARAZITOVAT ANO! Naivita některých politiků a takzvaných sluníčkářů a pravdoláskařů nebere konce. Doslova v šoku byl naposledy starosta německého města Waldenburg Bernd Pohlers a další radní z vysvětlení afrických a arabských imigrantů, proč odmítají pracovat na pracovních pozicích, které pro ně město speciálně vytvořilo. O celé věci informuje britský deník The Express.

Jelikož žadatelé o azyl inkasují tučné sociální dávky, tak vytvořilo město pro migranty pobývající ve městě dobrovolná pracovní místa. Cílem bylo povzbudit nově příchozí obyvatele do regionu Zwickau a pomoci jim lépe se začlenit do místní komunity. Místní městská rada navíc schválila výdaje ve výši několika set eur, které měly být použity na nákup pracovních oděvů.

Celkem bylo vytvořeno sedm pracovních míst, migranti mužského pohlaví se oblékli do nových pracovních oděvů a měli odejít pracovat. Když se však dozvěděli, že za dvacet hodin práce obdrží asi 20 eur, tak odmítli odejít do práce. Radní města byli náhlým odmítnutím uprchlíky nepříjemně překvapeni a jejich překvapení se změnilo v těžký šok, když jim takzvaní uprchlíci osvětlili svůj pohled na věc.

Islámští imigranti zkoprnělým německým radním sdělili, že jsou hosty kancléřky Angely Merkelové a jako takoví prostě pracovat nemusí. Dále uvedli, že v Německu je podle jejich informací minimální mzda 8,5 eur na hodinu a tu by jim také město mělo zaplatit. Samozřejmě nad rámec tučných sociálních dávek.

Ačkoli se radní pokoušeli s migranty komunikovat a znovu jim trpělivě vysvětlit, jaká je jejich situace, žadatelé o azyl se do práce vrátit odmítli. „Svolali jsme za přítomnosti tlumočníka zvláštní schůzku, kde jsme je informovali o celé situaci. Bohužel žádného kompromisu se nám nepodařilo dosáhnout a všech sedm pracovních míst bylo zrušeno,“ sdělil médiím starosta východosaského Waldenburgu Bernd Pohlers. Všichni žadatelé o azyl tak do dnešního dne stále nepracují a nadále pouze inkasují sociální dávky.

A já znovu a znovu od počátku jako jediný politik v Parlamentu prosazuji nulovou toleranci nezákonné migrace. A já i naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) děláme maximum pro to, aby tady islám nikdy nezakořenil. Prosazujeme svobodu, demokracii a spravedlnost.

Pro naše hnutí SPD jsou na prvním místě občané České republiky, jejich bezpečnost a prosperita. A já Vás prosím o maximální podporu v říjnových krajských volbách. Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět v říjnových krajských volbách a ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572
A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz
Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf
Chcete mít placku SPD na své profilové fotce na Facebooku? Je to jednoduché, klikněte na tento odkaz: http://twibbon.com/support/svoboda-a-přímá-demokracie Poté klikněte na zelené tlačítko „Add to Facebook“, poté na zelené
tlačítko „Add the Twibbon to Facebook“ a následně ještě na zelené tlačítko „Set as your Facebook profile picture“ a máte hotovo!
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět v říjnových krajských volbách a ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!
A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd
Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz
Děkuji a přeji, ať se Vám daří.

Zdroj obrázku: http://www.dailystormer.com/