Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: Je potřeba šířit pravdu

Je potřeba šířit pravdu, jelikož stejně jako všechna demokratická hnutí po Evropě hlásající vlastenectví, je naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) od počátku řízeně cenzurováno, blokováno v médiích a vytrvale dehonestováno hlavním proudem té jediné a správné propagandy, kterou vede Evropská komise v čele s Junckerem a Merkelovou za souhlasu Sobotkovy vlády se všemi těmi ministry Dienstbiery (ČSSD), Pelikány (hnutí ANO) a dalšími.

Objektivní pravda o tom, co se doopravdy děje u nás i za našimi hranicemi je vytrvale blokována partou samozvaných cenzorů, samozvaných mudrců v čele s totálně zmanipulovanou Českou televizí a Českým rozhlasem, kterou řídí přes mediální Rady politici Sobotkovy a Babišovy vlády. Tito neodvolatelní a hmotně neodpovědní samozvaní bohové vedou ve svém blouznivém opojení náš svět a naši zemi do zkázy!

My v SPD se snažíme, navzdory vší špíně, tuto objektivní pravdu o migrační katastrofě od samého počátku šířit, ale stále je nás málo slyšet. Já proto vyzývám všechny české vlastence, všechny ty, kterým je drahý odkaz našich předků, kteří mají v úctě krev, kterou naši otcové prolili za naši vlast, aby nám pomohli v šíření objektivní pravdy!

Volám těch pár zbylých čestných novinářů, aby se rozpomněli na bývalou zavazující noblesu svého řemesla.
Volám obyčejné lidi, kteří v neúprosném boji o každodenní přežití už bohužel často zapomínají, že může být ještě hůř.
Volám všechny záložáky, i kdyby šlo o ročníky dávných dob, kteří ve svém vojenském rozumu chápou nebezpečí, které se na nás valí.

Pomozte nám v boji proti Goeblsovské propagandě imigrační zkázy! Předávejte dál pravdivé informace.

Proč má být tajeno veřejné tajemství, že Sobotkouva a Babišova vláda prosazuje vyčlenit z našeho státního rozpočtu během následujících tří let přes půl miliardy korun, jelikož počítají s přijetím 6000 migrantů?

Proč má být tajeno, že tato Sobotkova a Babišova vláda již vloni rozhodla, odsouhlasila a začala již přijímat NATRVALO do České republiky téměř 3 000 (tři tisíce) afrických a arabských imigrantů z islámských zemí?

Proč je tak usilovně tajeno, že naše bezpečnostní orgány jsou bezmocné proti statisícům nadržených, hladových a agresivních islámských nájezdníků, kteří přijeli vysávat náš sociální systém a šířit islám?

Pomozte nám zachránit tuto zem! Pomozte nám šířit pravdu. Vysvětlujte ji svým přátelům, sousedům, kolegům, rodině. Omamný jed, šířený mainstreamovými politiky, médii v čele s Českou televizí a Českým rozhlasem, je mocný, ale není všemocný. Jako ve všech pohádkách i zde může láska a odvaha zvítězit! Je to láska k vlasti a odvaha prostých lidí nepoddat se!

Přijďte k říjnovým krajským volbám a podpořte naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD). Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět v říjnových krajských volbách a ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Co si o tom myslíte Vy?
A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.
Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572
A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás již téměř 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na www.spd.cz
Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf
Chcete mít placku SPD na své profilové fotce na Facebooku? Je to jednoduché, klikněte na tento odkaz: http://twibbon.com/support/svoboda-a-přímá-demokracie Poté klikněte na zelené tlačítko „Add to Facebook“, poté na zelené
tlačítko „Add the Twibbon to Facebook“ a následně ještě na zelené tlačítko „Set as your Facebook profile picture“ a máte hotovo!
Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět v říjnových krajských volbách a ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!
A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd
Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ
Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz
Děkuji a přeji, ať se Vám daří.

Zdroj fotografie: ČTK