Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: Fatální selhání za stamiliony korun

Sobotka s Babišem opět fatálně selhali na plné čáře a zbytečně vyhodili z okna stamiliony korun. Dohoda s Tureckem na vracení nelegálních afrických a arabských migrantů, kterou podpořila Sobotkova a Babišova vláda, totiž totálně selhala a nefunguje. Přičemž Sobotka s Babišem již z českého rozpočtu poslali Turecku stamiliony korun a další miliardy eur poslala Turecku Evropská unie. Podívejme se na právě zveřejněná čísla.
Řecko za uplynulého půl roku, od kdy je dohoda v platnosti, vrátilo Turecku pouhých 600 migrantů, ale 14 tisíc jich nově z Turecka přišlo!!! Do Řecka tedy stále proudí víc migrantů, než se jich vrací do Turecka. A je zbytečné se ptát, kdo toto selhání Sobotky s Babišem zaplatí… Samozřejmě že opět naši občané… Místo aby stát věnoval peníze na zvýšení důchodů našim seniorům či na podporu našich rodin s dětmi.
Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) od počátku prosazuje zcela jasné řešení situace – neprodyšné uzavření jižní hranice EU, ukončení jakýkoliv přibližovacích jednání s Tureckem, nulovou toleranci nezákonné migrace a referendum o vystoupení ČR z EU. Ani jedno z toho Sobotkova a Babišova vláda neudělala a nechce udělat. Naopak servilně podporují jednání Bruselu. A české občany tyto obrovské vládní chyby stojí čím dál více peněz. Navíc, letos Sobotkova a Babišova vláda podpořila zavedení bezvízového styku s Tureckem, který však ještě naštěstí nevstoupil v platnost. Odsouhlasení bezvízového styku Turecku je další obrovskou chybou české vlády.
Ale zpátky k právě zveřejněným číslům. Jak jsem již uvedl, tak půl roku od uzavření březnové migrační dohody mezi Evropskou unií a Tureckem se vrátilo 600 lidí, dorazilo jich ale 14 tisíc. Příliv nelegálních migrantů z Turecka do Evropy se sice snížil na 110 osob denně, ale klesl i počet navrátilců, z 80 na 35 měsíčně. Šlo však pouze o osoby, které se sami vzdali práva na žádost o udělení azylu. Ty, které o něj žádají, čeká mnoho měsíců čekání v azylových zařízeních, jež na řeckých ostrovech praskají ve švech. Přístup EU k nezákonným migrantům se tedy nijak nemění a naopak se ještě navíc migrační cesty přesunuly mezi Libyi a Itálii, kde situace eskaluje a vymkla se z rukou.
Turecko v posledních měsících opakovaně vyhrožuje, že dohodu s EU přestane dodržovat. Přesně se naplňuje to, co jsem již před půl rokem říkal. Turecko vyinkasovalo miliardy s EU a z České republiky a dalších zemí – a nadále posílá islámské migranty do Evropy a vydírá nás. To, jak se chová Sobotka s Babišem je opravdu šílené. Člověk se musí opravdu ptát – co z toho mají? Nevěřím tomu, že by byli jen politicky slepí.
A já Vás prosím o podporu našeho hnutí SPD v klíčových volbách do Poslanecké sněmovny příští rok v říjnu, abychom mohli nadále prosazovat náš politický program.

Co si o tom myslíte Vy? A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět příští rok ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz ). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf

Děkuji a přeji, ať se Vám daří.