Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Tomio Okamura: Extrémní a fašizující tendence

Při sledování rozpadu právního státu u nás, kdy se obyčejný člověk nemůže domoci spravedlnosti a zákony jsou uplatňovány různě na různé skupiny obyvatel podle toho, jestli se jedná o obyčejného občana, celebritu, imigranta či menšinu, by nám všem měla docházet jedna zásadní věc. To, čeho jsme svědky, je výprodej české státnosti. Náš stát již přestává být náš a české vlády nejsou vládami svých občanů, ale jen skupinou loutek vedených nekompetentními amatéry z Bruselu, někým dalším odjinud nebo svými vlastními osobními zájmy.

Našim zákonům jsou nadřízeny nařízení Bruselu, jakkoliv pitomá mohou být, našim zákonodárcům zleva i zprava nevadí postupné zákazy českých tradic ani požadavky na uplatnění zákonu šaría pro rodinné spory muslimů, nevadí jim ani urážení přímo zvoleného prezidenta a urážení symbolů české státnosti je v médiích prezentováno jako záslužný čin.

A kdokoliv se snaží (snad pod bláhovým dojmem, že v České republice je demokracie) pronést veřejně svůj vlastní názor, odlišný od toho „jediného správného“ mainstreamového, je nemilosrdně médii, takzvanými pravdoláskaři či pracovníky vládou placených tzv. neziskovek, dehonestován, popliván a zatracen.

Tyto extrémní a fašizující tendence pod taktovkou takzvané „pražské kavárny“ a jejich politických a mediálních představitelů nelze přehlédnout. To, jak tyto skupiny šíří ve společnosti nenávist a snaží se společnost za každou cenu rozdělit, je jasně vidět.

Myslím, že základní otázkou do klíčových voleb do Sněmovny příštích rok v říjnu bude: „Chceme stále ještě svůj vlastní stát?“ Protože parlamentní volby příští rok na tuto otázku nemilosrdně a bez kompromisu odpoví.
A je zcela jasné, že se stranami současné vládní koalice v čele se Sobotkou, Babišem a KDU-ČSL i s bývalými vládními stranami ODS, TOP09 a Starosty a nezávislými, kteří se po celou dobu paktovali v koalici s Kalouskem, a kteří minulý týden vystoupili společně na Staroměstském náměstí v Praze, o svůj stát velmi brzo přijdeme.

My v našem hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) prosazujeme pravý opak – chceme svobodu, demokracii a pozitivní, prosperující, spravedlivou a suverénní Českou republiku. Nikoliv vládu samozvaných elit, stranických oligarchií a jejich kmotrů, kteří vůbec nehledí na zájmy obyčejných lidí.

Co si o tom myslíte Vy? A jestli se mnou souhlasíte, prosím sdílejte, ať se názory našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) dozví co nejvíce lidí.
Mluvte prosím také s našimi staršími spoluobčany, se seniory, vysvětlujte jim názory našeho hnutí SPD, protože starší lidé často nemají internet, a bohužel tak věří prolhaným a zmanipulovaným médiím.

A jestli byste rádi přiložili přímo alespoň malinko ruku k dílu, staňte se našimi členy, je nás více než 10 tisíc a jsme tak jednou z pěti nejpočetnějších stran či hnutí v ČR, elektronický formulář je na http://spd.cz/?lfshow

Musíme se všichni spojit a netříštit síly a čím více nás bude, tím budeme mít větší sílu prosadit naše myšlenky. Náš cíl je jasný – uspět příští rok ve volbách do Poslanecké sněmovny a společně přímo ovlivnit politiku směrem, kterým si my všichni přejeme. Těším se na spolupráci!

Číslo transparentního účtu SPD: 2900839572/2010, budeme rádi za každý příspěvek na naší činnost (uveďte prosím vždy v souladu se zákonem do poznámky vaši adresu trvalého bydliště a datum narození nebo uveďte tyto Vaše údaje na náš mail dary@spd.cz ). Příjmy i výdaje tohoto účtu může každý kdykoliv sledovat zde https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2900839572

A už máme i aplikaci pro mobilní telefony (pro systém Android) – tak do toho, veškerý obsah SPD nyní můžete mít pohodlně po ruce: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.spd

Jestli souhlasíte s našimi názory nebo je chce jen sledovat, můžete se zaregistrovat na mém YouTube kanálu, kde si lze kdykoliv snadno přehrát všechny moje projevy v Poslanecké sněmovně a také všechny moje aktuální videoblogy https://www.youtube.com/channel/UCJjGNjN97BAk85Xb_c7shOQ

Sledujte a registrujte se také na mém účtu na Twitteru https://twitter.com/tomio_cz
A samozřejmě se můžete registrovat i na mém blogu a budu rád, když se také podíváte http://okamura.blog.idnes.cz/
Nebo sledujte také moje webové stránky www.tomio.cz

Vytiskněte si také prosím dostatečné množství našich letáků a rozneste je do schránek ve vašem okolí nebo předejte svým známým a vysvětlete jim, že to je hnutí Tomia Okamury, jelikož mnoho občanů naše hnutí ještě nezná, ale moje jméno znají. Leták si jedním kliknutím stáhněte a vytiskněte zde http://spd.cz/wp-content/uploads/2015/06/Let%C3%A1k-SPD-1-ks-na-jednom-A4.pdf

Děkuji a přeji, ať se Vám daří.

Foto: Rob Hyrons/Shutterstock