Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radim Fiala: Vzduchovky za trám a zásobníky pod hnůj – tak možná budou postupovat někteří, až Brusel dosáhne svého.

Směrnice EU o zbraních, která mimo jiné žádá povinné hlášení vzduchovek na policii, má zásadní podporu socialistické a lidové sekce v parlamentu EU. V těchto sekcích je zastoupena ČSSD, jsou tam lidovci a TOP 09. Sobotka s Chovancem si sice teď hrají na ty, kdo nás před diktátem EU ochrání, podstatný je ovšem fakt, že nemáme na výběr. Schválenou směrnici jsme povinni podle smluv o fungování EU v určitém čase aplikovat do naší legislativy. Je to naše povinnost vyplývající z členství v EU.

Jsme země s předstíranou suverenitou. Rozhoduje se v Bruselu. Verbální nesouhlas českých vládních politiků s regulací legálního držení zbraní, je pouze zoufalá hra, jak tuto skutečnost skrýt před vlastními občany. Statisíce legálních držitelů zbraní naprosto špatně vyhodnocují situaci. V EU nebude místo pro svobodu legálně držet a vlastnit zbraň. Ozbrojený občan je nebezpečný pro záměry elit EU.

Systém, který se bojí vlastních občanů je na konci. Nečekejte, než Evropská unie se svou salámovou metodou dojde až do absurdního konce, podpořte ve volbách na podzim 2017 návrh hnutí SPD – Tomio Okamura uspořádat referendum o vystoupení ČR z EU, podpořte czexit!
Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz/