Svoboda a přímá demokracie

Vlastenecké hnutí za národní zájmy a vymahatelnou odpovědnost politiků

Radim Fiala: Pan ministr dnes v rozhovoru pro Týden prohlásil: „My jsme teď těmi privilegovanými držiteli pasu římské říše.

Ale za těmi branami je velké množství lidí, kteří chtějí dovnitř. Je to otázka našeho rozhodnutí. Nějakou dobu asi ještě můžeme zvyšovat hradby a kvalitu našich zbraní. Ale naše civilizace je za zenitem, ani jedna evropská země není nad hranicí přežitelnosti. Budeme-li pokračovat tímto způsobem, ti za branami je dříve nebo později prolomí. A vůbec se s námi nebudou bavit, jestli chceme nějakou symbiózu. Brutálně řečeno: vezmou si, co budou chtít. Uděláme totéž, co se povedlo Římu. Budeme schopni předat to podstatné z naší civilizace a pozvat za hradby ty, kteří jsou kompatibilní s našimi hodnotami. A kteří na ty brány pořád ještě klepou, neprolamují je, a říkají: „Haló, my máme zájem.““

Můj názor: Je třeba přestat s intelektuálními bláboly a začít dělat rozumnou politiku na podporu mladých českých rodin s dětmi a starat se o suverenitu České republiky a potřeby českého národa. Pokud to začneme dělat, zcela automaticky budeme přijímat správná řešení. Imigrace není žádný evropský problém, je to problém jednotlivých evropských států, které ztratily suverenitu svého rozhodování a je to záměr na zničení evropských národů. Nemám žádný zájem předávat naše hodnoty někomu jinému, než českým dětem.

Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz

Zdroj: http://www.tyden.cz/…/herman-zachranit-nas-mohou-pouze-migr…